Blog BazaTelefonów.pl
 

Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla firm – ruszyła kampania ASTER BIZNES

Operatorzy 2011-02-28 09:51

Celem pierwszej kampanii ASTER BIZNES jest podkreślenie unikalnej oferty na rynku – pakietu 6 usług telekomunikacyjnych skierowanych do przedstawicieli z sektora małych i średnich firm. Główne hasło kampanii to „Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla Twojej firmy. Pewny partner w drodze na szczyt.” Kampania rozpoczyna się 28 lutego i potrwa do końca marca br.

- Głównym przesłaniem przygotowywanej kampanii jest podkreślenie obecności na rynku unikalnego pakietu usług oferowanych przez ASTER BIZNES, który charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość – podkreśla Robert Sababady, Dyrektor ASTER BIZNES.

– Od czasu kiedy rozpoczęliśmy działalność pod marką ASTER BIZNES udało nam się potwierdzić, że naszym ogromnym atutem jest jakość świadczonych usług, a także zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesną, światłowodową siecią, która gwarantuje klientom pełne bezpieczeństwo i niską awaryjność oraz dedykowaną obsługę dla klientów biznesowych. W tym czasie również uruchomiliśmy kilka dodatkowych usług, które spotkały się z zainteresowaniem przedstawicieli firm. Jesteśmy przekonani, że zaoferowany pakiet 6 usług spełni oczekiwania klientów – dodaje Robert Sababady.

Multikomunikacyjny pakiet 6 usług telekomunikacyjnych dla firm to Internet stacjonarny i Mobilny, Telefonia stacjonarna i mobilna, Telewizja cyfrowa oraz Transmisja danych.

W kampanii zostały użyte następujące media: telewizja (reklama w lokalnych stacjach informacyjnych w Warszawie i Krakowie), reklama w wybranych stacjach radiowych, prasa (reklama i inserty w lokalnych dziennikach w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze), Internet (reklamy na portalach ogólnotematycznych i biznesowych oraz mailing).

Dodatkowym elementem wspierającym zaplanowaną kampanię są bezpośrednie działania promocyjne, które będą miały miejsce przed 20 Urzędami Gminy w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze. Celem akcji będzie przekazanie osobom zakładającym działalność gospodarczą informacji nt. oferty telekomunikacyjnej dla firm.

Za przygotowanie i realizację kampanii oraz zakup mediów odpowiada Agencja White Rabbit.

Źródło: Aster

Wojtek Konopa, viewed 3807 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives