Blog BazaTelefonów.pl
 

Promocje z okazji 10-lecia HaloNet

Operatorzy 2011-05-25 10:44

„3×10″ oraz dodatkowe zasilenia konta HaloNet za doładowanie poprzez mTRANSFER to promocje, które przygotowała firma Tartel z okazji 10-lecia marki HaloNet.

 

W maju br. mija 10 lat od rejestracji marki HaloNet. Jej pierwszym i długoletnim właścicielem była firma ZigZag Sp. z o.o. z Warszawy. W czerwcu zeszłego roku prawa do marki i tym samym usługi telefonii internetowej przejęła firma Tartel Sp. z o.o. konsolidując swoją ówczesną usługę o nazwie Tartel z HaloNet i nadając jej nazwę HaloNet*.

Z okazji okrągłej rocznicy HaloNet przygotował dla swoich użytkowników dwie atrakcyjne promocje obowiązujące przez 10 dni, od 25 maja do 03 czerwca br. W podanym terminie przez 10 godzin tj. od 21:00 do 7:00 będzie można wykonywać tańsze połączenia na telefony stacjonarne do 10 określonych krajów. Promocją objęte są następujące kierunki: Polska, Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, Wielka Brytania, Holandia, Szwecja, Hiszpania, Włochy i Kanada. Stawki za minutę rozmowy, w porównaniu do obowiązującego cennika HaloNet zostały obniżone, w zależności od kraju od 1 do 3 groszy. W promocji „3×10″ minuta rozmowy do Niemiec lub Polski kosztuje tylko 5 groszy a do Kanady zaledwie 3 grosze.

Druga z promocji realizowana wspólnie z mBank, Bankowość Detaliczna BRE Banku SA dotyczy doładowań konta HaloNet za pomocą systemu płatności mTRANSFER. Każde takie doładowanie będzie premiowane dodatkowym zasileniem konta HaloNet. Wpłacający wzbogaci się o kwotę odpowiadającą 10% kwoty doładowania. Doładowania można realizować poprzez panel użytkownika HaloNet i/lub poprzez stronę internetową mBanku. Szczegóły dotyczące obu promocji można znaleźć na stronie www.halonet.pl w zakładce „Promocje HaloNet”.

Źródło: HaloNet

Wojtek Konopa, viewed 3723 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives