Blog BazaTelefonów.pl
 

Niezbędnik kibica w telefonie, czyli Ekstraklasa Live WP.PL

Aplikacje 2011-08-01 13:36

Terminarze, rozgrywki, tabele, relacje na żywo – kompleksowe informacje dla każdego kibica piłki nożnej są już dostępne w aplikacji na system Android – Ekstraklasa Live WP.PL

Aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android – Ekstraklasa Live WP.PL – to niezbędnik dla kibiców piłki nożnej. Zawiera wszystko, co każdy miłośnik futbolu chce i wiedzieć powinien: codzienne, „gorące” informacje, terminarze spotkań, tabele z na bieżąco aktualizowanymi statystykami drużyn i danymi o piłkarzach, klasyfikacje oraz składy zespołów, relacje na żywo itd. Narzędzie jest intuicyjne i można je bezpłatnie ściągnąć z Android Market.

Ekstraklasa Live WP.PL to pierwsza bezpłatna aplikacja na urządzenia z systemem operacyjnym Android, skierowana do wszystkich fanów polskiej piłki nożnej na najwyższym szczeblu. Podzielona na 5 działów tematycznych, pozwala być kibicom na bieżąco z ulubioną dziedziną sportu, bez względu na miejsce i czas.

Aplikacje na urządzenia mobilne to stosunkowo nowe, a już szalenie popularne narzędzie. Jak wynika z badań Wireless Intelligence, właściciele smartfonów, także tych z systemem operacyjnym Android, więcej czasu poświęcają używaniu aplikacji, niż rozmowom telefonicznym czy przeglądaniu Internetu*. Co ważne, królują aplikacje bezpłatne, i taką właśnie udostępniamy naszym użytkownikom – mówi Marcin Bobowicz, Kierownik Projektów Wirtualnej Polski.

Na głównym ekranie aplikacji, pojawia się zawsze świeża, najważniejsza informacja dotycząca polskiej ekstraklasy. Prócz tego, użytkownik może skorzystać z 5 działów tematycznych. I tak, w terminarzu znajdzie wszystkie wyniki spotkań kolejki wraz z dokładnymi terminami rozgrywek oraz artykuły, opisujące zakończone mecze. Co istotne, wszystkie spotkania najważniejszej polskiej ligi są w aplikacji relacjonowane na żywo (w wersji tekstowej). Dodatkowo, istnieje też opcja przejrzenia składu drużyn i rozmieszczenia zawodników na boisku. By użytkownik nie zapomniał o ważnym meczu, wprowadzona została opcja ustawiania przypomnień o nadchodzącym spotkaniu w kalendarzu telefonu.

Kolejny dział, Tabele, to zawsze aktualne zestawienia oraz statystyki – tabela ekstraklasy, np. ogólna, najlepszy zespół w ataku, w obronie itd.; ważne klasyfikacje drużynowe, np. aktualna forma, fair play itd.

W sekcji klasyfikacje użytkownik znajdzie z kolei dane dotyczące m.in. najlepszych strzelców, asyst, zawodników o największej liczbie kartek czy goli samobójczych. Jest również dział piłkarze – z wygodną wyszukiwarką wszystkich zawodników polskiej ekstraklasy, możliwością przeglądania składów poszczególnych drużyn czy podglądem indywidualnych statystyk graczy (bramki, asysty, minuty na boisku, rozegrane mecze, średnia nota itd.). Ostatnia zakładka aplikacji, kibice, to coś ekstra dla prawdziwych miłośników oglądania piłki nożnej na żywo. Znaleźć tu można np. unikalne artykuły dotyczące życia stadionowego, sprzedaży biletów itd.

Źródło: Wirtualna Polska

Wojtek Konopa, viewed 4142 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives