Blog BazaTelefonów.pl
 

RIM udostępnia Microsoft SharePoint na BlackBerry

Technologie 2011-10-04 15:04

Research In Motion przedstawił BlackBerry Client dla Microsoft SharePoint, zapewniając najbardziej zaawansowane rozwiązanie mobilne SharePoint na rynku. Aplikacja BlackBerry Client to ściśle zintegrowane i intuicyjne mobilne narzędzie, które wraz z wiodącym na rynku rozwiązaniem do zarządzania i bezpieczeństwa BlackBerry Enterprise Server, zapewniają ochronę i wydajność kosztową dla przedsiębiorstw i organizacji rządowych.

"Nasi klienci korporacyjni i administracyjni prosili nas abyśmy połączyli wysokiej klasy rozwiązanie mobilne z SharePoint i właśnie to przedstawiamy dzisiaj udostępniając BlackBerry Client dla Microsoft SharePoint" powiedział Alan Panezic, Vice President, Enterprise Product Management and Marketing w firmie Research In Motion.

Połączenie między smartfonami BlackBerry a serwerami SharePoint jest możliwe dzięki wiodącej na rynku technologii BlackBerry Enterprise Server. Rozwiązanie to obejmuje:

  • Integrację aplikacji klienta z podstawowymi funkcjami BlackBerry oraz funkcjami takimi jak e-mail, kalendarz, przeglądarka czy Universal Search, zapewniając intuicyjną obsługę
  • Check-out, check-in i tworzenie wersji plików odzwierciedlonych na serwerze SharePoint
  • Edytowanie dokumentów Microsoft Office za pomocą Documents To Go (pakiet zainstalowany fabrycznie w smartfonach BlackBerry)
  • Dostęp do blogów, wiki i list oraz możliwość aktualizacji ze smartfonu BlackBerry
  • Wyszukiwanie zawartości na wielu stronach SharePoint poprzez smartfon BlackBerry

Wiele firm i agencji rządowych z listy Fortune 500 planuje wprowadzić klienta BlackBerry dla Microsoft SharePoint w najbliższych tygodniach.

Źródło: Blackberry

Wojtek Konopa, viewed 3389 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives