Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy Y w T-mobile

Telefony 2011-11-04 12:22

Samsung Galaxy Y (S5360) zapewni szybki internet i bezproblemowy dostęp do serwisów społecznościowych i komunikatorów. Już teraz znajduje się on w ofercie T-mobile Mix, a niedługo pojawi się w też w ofercie abonenckiej dla Klientów Indywidualnych i Biznesowych.

Zgodnie z badaniem Strategy Analytics Samsung jest obecnie liderem na rynku smartfonów. W 3 kwartale sprzedał o 10 mln telefonów więcej od Apple. Z pewnością statystyki te Samsung zawdzięcza też m.in modelowi Samsung Galaxy Y, który już niedługo znajdzie się w ofercie T-mobile.

Poprzez model Galaxy Y Samsung chce dotrzeć do młodszych odbiorców (Y - Young). Świadczyć o tym może przede wszystkim wyposażenie telefonu w funkcję Social Hub, która ułatwić ma korzystanie ze wszystkich portali społecznościowych, poczty elektronicznej, czy komunikatorów. Z poziomu książki telefonicznej będzie można na bieżąco obserwować aktywności naszych znajomych na Facebooku, czy Twitterze, mieć wgląd we wszystkie SMS-y, e-maile, wiadomości z serwisów społecznościowych i komunikatorów.

Telefon jest wyposażony także w TouchWiz, a więc dotykowy interfejs, z którego będzie można korzystać na 3. calowym ekranie o rozdzielczości 240x320 pikseli.
Nie zapomniano też o klawiaturze. Pisanie ma być bowiem łatwiejsze dzięki klawiaturze typu Swype.

Co telefon ma pod maską? Sprawne działanie Galaxy Y zapewnić ma procesor 823 MHz, oraz popularny system operacyjny Android w wersji 2.3 Gingerbread. Dostęp do aplikacji, które dostarczyć mogą właścicielom telefonu dużo rozrywki, zapewnia oczywiście Android Market.

Samsung Galaxy Y umożliwi swoim użytkownikom swobodne surfowanie po internecie, dzięki HSDPA o szybkości 7,2 Mbps. Za komunikację telefonu z innymi urządzeniami odpowiada też Wi-Fi oraz Bluetooth.

Źródło: T-mobile

Wojtek Konopa, viewed 5061 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Comments from our users: (1):
  • paula (94.232.216.xxx) @ 2012-11-04 13:04:

    Mam ten telefon od ponad 2 tygodni jestem z niego bardzo zadowolona mimo że już pobrałam wiele aplikacji telefon nie zawiesza się i działa świetnie Polecam! :)

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives