Blog BazaTelefonów.pl
 

Taxity - rewolucja w zamawianiu taksówek

Aplikacje 2011-12-12 09:37

Taxity, najpopularniejsza taksówkowa aplikacja na smartfony, wprowadziła dla swoich użytkowników możliwość oceniania taksówek. Po zrealizowanym kursie, użytkownik może ocenić taksówkę oraz napisać komentarz.

Wprowadzone oceny i komentarze są udostępniane wszystkim użytkownikom aplikacji, więc klient zamawiający taksówkę widzi (oprócz ceny za start i ceny za przejechany kilometr) jak taksówka została oceniona przez innych. Teraz podjęcie decyzji o wyborze firmy taksówkarskiej stało się łatwiejsze, a co najważniejsze możemy w ten sposób zminimalizować ryzyko doświadczenia przykrej niespodzianki. Twórcy aplikacji chcą w ten sposób zadbać o komfort klientów taksówek i zapewnić wysoką jakość usług, świadczonych przez taksówkarzy. Zachęcają do aktywnego wprowadzania ocen i komentarzy. Przydadzą się one nam wszystkim.

Pamiętajmy, że Taxity ma charakter społecznościowy. Każdy użytkownik aplikacji może dodać bądź zmodyfikować dane zawarte w bazie. Po zweryfikowaniu są one udostępniane wszystkim użytkownikom Taxity.
 
Funkcja oceniania taksówek jest dostępna pilotażowo dla użytkowników Taxity na Androidzie, ale jeśli będzie cieszyła się popularnością, autorzy aplikacji obiecują, że pojawi się również w wersjach aplikacji dedykowanych na na pozostałe platformy.

Źródło: Taxity

Wojtek Konopa, viewed 4402 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives