Blog BazaTelefonów.pl
 

Zostań menadżerem Ligi T-Mobile

Operatorzy 2012-02-15 14:58

T-Mobile uruchomił nową, bezpłatną grę dla kibiców polskiej piłki nożnej. Dzięki niej każdy miłośnik T-Mobile Ekstraklasy może zostać piłkarskim managerem. Dla najlepszych graczy T-Mobile przygotował atrakcyjne nagrody pieniężne. Gra dostępna jest dla wszystkich pod adresem - liga.t-mobile.pl.

 

Użytkownicy po zarejestrowaniu się w serwisie mogą wcielić się w rolę profesjonalnych managerów futbolowych. Zasady gry są zbliżone do tych obowiązujących w prawdziwej lidze. Każdy gracz na początku otrzyma 28 milionów wirtualnych złotych. Dzięki tej kwocie będzie mógł dokonywać  transferów i skompletować drużynę złożoną  z 15-stu zawodników zgłoszonych do bieżącego sezonu T-Mobile Ekstraklasy. Spośród zawodników swojej  drużyny, manager będzie wybierał 11-stę piłkarzy grających w danej kolejce. Ligowe sukcesy wytypowanych przez gracza piłkarzy będą przekładały się na ilość zdobytych przez niego punktów. Każdy gracz będzie mógł określić ustawienie w jakim jego drużyna wystąpi w kolejce T-Mobile Ekstraklasy, a także wytypować kapitana i jego zastępcę.

Kolejka inaugurująca rundę wiosenną będzie miała charakter rozgrzewkowy. Pierwsze punkty, gracze będą mogli zdobyć od drugiej rozgrywanej w tym roku kolejki. Na stronie T-Mobile będzie widniała aktualna klasyfikacja uczestników zabawy.

Na uczestników czekają nagrody pieniężne w łącznej wysokości 20 tyś. złotych. W grze nagradzani będą zwycięzcy: poszczególnych kolejek ligowych, miesięcy oraz najlepsi menadżerowie w całej rundzie wiosennej. Najlepszy gracz otrzyma nagrodę wysokości 7000 złotych.
Więcej informacji  na temat aplikacji Liga T-Mobile można znaleźć na stronie: liga.t-mobile.pl.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, viewed 3728 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives