Blog BazaTelefonów.pl
 

FanZone’y na meczach T-Mobile Ekstraklasy

Operatorzy 2012-03-09 16:08

T-Mobile, sponsor tytularny Ekstraklasy, przygotował kolejną atrakcję dla fanów piłki nożnej. Do dyspozycji miłośników futbolu oddane zostaną FanZone’y T-Mobile - specjalne strefy kibica, organizowane przy okazji wybranych spotkań ligowych. Pierwsze FanZone’y miały swoją premierę w miniony weekend podczas meczów w Kielcach i w Łodzi.

FanZone’y T-Mobile to specjalne strefy kibica, zapewniające sportowe emocje przed i po piłkarskiej rywalizacji na boisku. W swoich FanZone’ach T-Mobile oddaje do dyspozycji kibiców  szereg atrakcji – między innymi konsole PlayStation 3 z grą FIFA12, konsole XBOX360 z Kinect Sports i stoły z piłkarzykami. Wstęp do stref T Mobile FanZone jest bezpłatny, a atrakcje dostępne są w godzinach otwarcia stadionu. To pierwszy taki projekt w Polsce realizowany w takiej skali.

FanZone’y T-Mobile spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony kibiców w Kielcach, i Łodzi. Przedstawiciele tych dwóch klubów już pytają nas, kiedy znów przyjedziemy do nich ze strefą kibica. Utwierdziło nas to w przekonaniu, że jest to projekt, który warto rozwijać – mówi Konrad Mróz z Biura Prasowego T-Mobile.

Kolejne FanZone’y T-Mobile czekać będą na kibiców już w najbliższy weekend podczas meczów Zagłębia Lublin z Ruchem Chorzów w Lubinie oraz Śląska Wrocław z Koroną Kielce we Wrocławiu. W następnych kolejkach T-Mobile Ekstraklasy pojawiać się będą na stadionach pozostałych klubów.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, viewed 3554 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives