Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacje Windows Phone na Dzień Św. Patryka

Aplikacje 2012-03-16 16:29

Już jutro Dzień Św. Patryka i z tej okazji pragniemy polecić aplikacje na Windows Phone, które pomogą go uczcić. Tym, którzy zastanawiają się gdzie świętować, polecamy aplikację Gdzie ja jestem która błyskawicznie pokaże na mapie gdzie jesteśmy i wskaże najbliższe lokale.

Koneserom piwnym, rozproszonym po różnych kontynentach, polecamy zaś aplikację Beer Rater - najprostszy sposób na znalezienie miejsc z najlepszymi piwami w wielu zakątkach świata. Zapewnia ona dostęp do obszernego katalogu tysięcy rodzajów piwa oraz informacji piwowarskich. CountMyBeerApp policzy wypite przez nas kufle i powie ile musimy za nie zapłacić.

Sobotni wieczór uprzyjemnią zaś polskie piwne cytaty, które za pomocą potrząśnięcia telefonem będzie dla nas losować specjalna aplikacja.

A gdy zielony wieczór będzie się miał ku końcowi, Alcohol in Blood podpowie, czy powinniśmy jeszcze świętować, czy może lepiej…poprzez Taxity zamówić taksówkę w najlepszej cenie w okolicy. Aplikacja posiada w swojej bazie dane dla 210 miast, ponad 900 firm taxi oraz prawie 20.000 lokali z jedzeniem… i piwem. Być może i ten, w którym właśnie będziemy.

Źródło: Microsoft

Wojtek Konopa, viewed 6168 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives