Blog BazaTelefonów.pl
 

Drmowe Wi-Fi dla kibiców. Nowa oferta Netii dla branży gastronomicznej.

Internet, Operatorzy 2012-04-20 13:43

Z myślą o kibicach przybywających na Euro 2012, Netia przygotowała wyjątkową ofertę dla branży gastronomicznej - „Wi-Fi dla kibiców”. Wraz z dostępem do internetu, właściciele lokali otrzymają bezpłatnie dodatkową sieć bezprzewodową dla swoich gości i będą mogli dołączyć do światowej społeczności Wi-Fi FON.

Każdy lokal gastronomiczny, który zamówi nową usługę Netii „Wi-Fi dla kibiców”, otrzyma szybki internet w pakiecie z telefonem, w cenie już od 29,90 zł netto miesięcznie (przy szybkości transferu do 4 Mbit/s i cenie za cały pakiet wraz z telefonem 69,80 zł) wraz z nowoczesnym, wielofunkcyjnym i bezprzewodowym routerem Netia Spot.

Dodatkowo, lokale które skorzystają z nowej oferty Netii - w ramach promocji i bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat - otrzymają wydzieloną, bezpieczną sieć bezprzewodową dla swoich gości. Każdy lokal będzie również mógł przyłączyć się do największej na świecie sieci hot spotów FON i tym samym znaleźć się na światowej mapie hot spotów.

W przypadku większych lub wielopoziomowych lokali, można zamówić urządzenie wzmacniające zasięg publicznej, bezprzewodowej sieci Wi-Fi z routera Netia Spot – WiFi Extender – w cenie 10 zł netto miesięcznie. Zastosowanie Wi-Fi Extendera pozwala na dotarcie sygnału Wi-Fi do miejsc, które w typowych warunkach są poza zasięgiem sieci bezprzewodowej, lub w których sygnał jest bardzo słaby.

Punkty gastronomiczne, które skorzystają z oferty „Wi-Fi dla kibiców” otrzymają również komplet materiałów marketingowych informujących klientów o dostępności w lokalu bezpłatnego, bezprzewodowego internetu, tj. naklejki, plakat oraz komplet do tworzenia zmywalnego graffiti na chodniku.

Oferta „Wi-Fi dla kibiców” dostępna jest w sprzedaży do 25 maja 2012.

Źródło: Netia

Wojtek Konopa, viewed 3523 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives