Blog BazaTelefonów.pl
 

Biznes łatwiejszy jest z Orange

Operatorzy 2012-05-09 09:27

Usługi skonstruowane tak, aby ułatwiać prowadzenie firmy, natychmiastowe wsparcie informatyczne czy powierzchnia reklamowa dla lojalnych klientów – to nowe propozycje dla klientów biznesowych, teraz pod jedną, wspólną marką Orange.

Wprowadzenie wszystkich usług pod marką Orange ułatwia oferowanie klientom biznesowym nowoczesnych usług i rozwiązań, wspartych kompetencjami i doświadczeniem największego na polskim rynku operatora  telekomunikacyjnego, będącego częścią Orange Business Services – międzynarodowego integratora rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm.

- Tworząc naszą strategię obecności na rynku B2B, kierujemy się przede wszystkim zrozumieniem potrzeb naszych klientów- powiedział Mariusz Gaca, Prezes PTK Centertel, Dyrektor Wykonawczy ds. Sprzedaży i Obsługi Klientów Orange Polska. - Jesteśmy świadomi, że przedsiębiorcy koncentrują się na osiąganiu sukcesu w swoich branżach. Nie chcą tracić czasu na rozwiązywanie wewnętrznych problemów telekomunikacyjnych czy informatycznych. Dlatego proponujemy szereg nowatorskich rozwiązań, które eliminują problemy jakie napotykają firmy, a ponadto ułatwiają im działalność i sprzyjają szybkiemu rozwojowi. Analizując potrzeby klientów, Orange wyodrębnił kilka kluczowych obszarów, w których może wspierać ich działania. Proponuje ułatwienia, dzięki którym firmy mogą usprawnić procesy komunikacyjne, rozbudować infrastrukturę IT, a także rozwinąć działalność w Internecie i zaprezentować swoją ofertę w globalnej sieci.

Ułatwienia kosztowe
Klienci Orange zyskają większą elastyczność działań biznesowych dzięki możliwości zmniejszenia wydatków na usługi telekomunikacyjne. W Orange dla Firm mogą skorzystać m.in. z tańszych abonamentów, dodatkowych pakietów bezpłatnych usług czy nowych form rozliczeń.

  • W planie "Bez Limitu na Stacjonarne", za 0 zł za minutę mogą łączyć się ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce, Unii Europejskiej oraz USA, Kanadzie i Australii. Miesięczny abonament wynosi tylko 79 zł netto. Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002361027,id,4002361035,title,Bez-Limitu-na-Stacjonarne,article.html
  • Dzięki zryczałtowaniu kosztów połączeń z telefonów komórkowych, w planach taryfowych Firma bez Ograniczeń mają większą kontrolę nad kosztami, zyskując gwarancję stałej wysokości rachunku. Już za 65 zł (+VAT) zyskują nielimitowane połączenia do wszystkich sieci w Polsce, a ponadto mogą korzystać z Internetu w telefonie. Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002398087,id,4002438543,article.html
  • Za korzystanie z Internetu w komórce mogą rozliczać się w ramach opłaty abonamentowej lub płacąc tylko za dni, kiedy z niego korzystali. Dzięki temu, przy zachowaniu niskiego poziomu kosztów mogą usprawnić kontakt on-line z większą liczbą pracowników. Wiecej: http://www.orange.pl/kid,4002234980,id,4002010706,title,Business-Everywhere-Day-by-Day,article.html

Ułatwienia internetowe
Orange wprowadził do oferty dla firm nową wersję usługi stacjonarnego dostępu do Internetu - Turbo DSL. Pozwala ona na szybkie i stabilne pobieranie danych z prędkością do 10 Mb/s oraz wysyłanie z prędkością do 1 Mb/s. Z umową na 24 miesiące, usługa kosztuje tylko 89 zł netto miesięcznie.

Turbo DSL zawiera pakiet bezpłatnych usług, które ułatwiają rozwijanie działalności w Internecie:

  • Pakiet hostingowy umożliwia bezpieczne przechowywanie na serwerach operatora firmowych stron internetowych. Klienci mogą je tworzyć za pomocą systemu CMS, z którego można korzystać bezpłatnie. Mają w nim do dyspozycji m.in. biblioteki grafik oraz narzędzia do uruchomienia płatności PayPal i synchronizacji z porównywarkami cenowymi. Do dyspozycji jest też serwer FTP do przechowywania i udostępniania plików.
  • Dla zakładających sklep, Orange przygotował proste instrukcje multimedialne, pomagające stworzyć sklep on-line, krok po kroku.
  • Orange ułatwia także zarejestrowanie domeny internetowej i przypisanie do niej firmowych stron www.

Z podobnych udogodnień mogą skorzystać klienci wybierający Dostęp do Internetu DSL.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002235373,id,4002364666,title,Turbo-DSL,article.html oraz http://www.orange.pl/kid,4002009697,id,4002235368,title,Dostep-do-Internetu-DSL,article.html

Dzięki największemu zasięgowi sieci Orange, dostęp do szybkiego Internetu mogą mieć także przedsiębiorstwa zlokalizowane w miejscach, gdzie nie sięga infrastruktura kablowa operatorów. W ofercie Orange mogą skorzystać z usług radiowego dostępu Internet dla Firm Pro, obejmujących obszar 88 proc. powierzchni kraju. Oprócz miesięcznego limitu na transmisję danych – do 26 GB – już z najtańszym abonamentem dostają pakiet minut do Orange i na numery stacjonarne.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002234971,id,4002360832,title,Internet-dla-Firm-Promocje,article.html

Klienci zainteresowani mobilnym dostępem do Internetu mogą wybierać spośród wielu wariantów usługi Business Everywhere. Już za 15 zł (+ VAT) miesięcznie, mogą w niej korzystać z transmisji danych o prędkością do 42 Mb/s. Usługa jest dostępna w ofertach z mobilnym routerem, modemem USB, laptopem, netbookiem lub tabletem w cenie już od 1 zł, a także w wariancie z obniżonym abonamentem dla klientów potrzebujących tylko usługi.
Więcej: http://www.orange.pl/business_everywhere_dla_firm.phtml

Ułatwienia informatyczne
Dzięki usłudze IT dla Firm już za 109 zł (+VAT) miesięcznie przedsiębiorcy mogą zapewnić swoim pracownikom stanowisko pracy wyposażone w gotowy do pracy komputer oraz urządzenia peryferyjne i oprogramowanie. Wraz z nim zyskują wsparcie informatyczne i serwis techniczny. Mogą też korzystać z usług backupu danych.

Zestawy komputerowe są dostępne w czterech pakietach opracowanych z myślą o różnych potrzebach klientów – od komputera stacjonarnego przez podstawowe modele laptopów po najbardziej wydajny i zaawansowany sprzęt oraz oprogramowanie.

Z usługi można korzystać w umowie na 24 lub 36 miesięcy, klient ponosi jedynie koszt abonamentu. Na życzenie możliwe jest także przygotowanie niestandardowej oferty obejmującej dowolne rodzaje urządzeń, w tym serwery i sprzęt sieciowy. Klienci mogą także skorzystać ze wsparcia i serwisu dla sprzętu będącego własnością firmy.

Z myślą o potrzebach większych przedsiębiorstw, w ofertach IT dla Firm dostępne są usługi hostingu – udostępnianych zasobów serwerowych i macierzy dyskowych do przechowywania i przetwarzania danych. Klienci posiadający własne serwery mogą ponadto skorzystać z usług kolokacji, dzięki czemu ich zasoby informatyczne będą bezpiecznie przechowywane w profesjonalnym centrum danych.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002235211,id,4002351577,article.html

Ułatwienia dostępności
Z myślą o firmach, dla których priorytetem jest zapewnienie klientom łatwego i szybkiego kontaktu przygotowano usługę Centrala DIATONIS. Oprócz niskich kosztów rozmów telefonicznych i serwisu, udostępnia ona system zapowiedzi i powitań – automatyczną recepcję, a ponadto umożliwia kontakt z każdym pracownikiem firmy, pod jednym wspólnym numerem telefonu. Można się z nimi łączyć  niezależnie od tego czy wybrany pracownik jest aktualnie dostępny pod numerem stacjonarnym czy mobilnym. Dodatkowym ułatwieniem dla klientów mogą być także bezpłatne numery specjalne pod którymi można kontaktować się z firmą.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002377532,id,4002299776,title,Centrala-DIATONIS,article.html

Mniejszym firmom, zatrudniającym pracowników często przebywających w terenie, proponowana jest Wirtualna Centralka Orange. Usługa umożliwia połączenie w jeden system wszystkich firmowych telefonów stacjonarnych i komórkowych oraz przekierowywanie rozmów, tworzenie grup czy nagrywanie zapowiedzi głosowych. Wirtualna Centralka Orange jest dostępna w abonamencie już za 49 zł (+ VAT) miesięcznie.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002377532,id,4002380645,title,Wirtualna-Centralka-Orange,article.html

Ofertą adresowaną do firm, których działalność jest związana z wizytami klientów (np. gabinety lekarskie, kosmetyczne, fryzjerzy lub kancelarie prawne) jest Wirtualna Recepcja Orange. Oprócz możliwości łatwego stworzenia i aktualizowania firmowej strony www, umożliwia ona korzystanie z wirtualnego asystenta. Ułatwia on pacjentom lub klientom samodzielne umawianie wizyt w oparciu o kalendarze udostępniane na stronie www i umieszczone w nich plany dnia. Właściciel zyskuje wygodny dostęp do stale aktualizowanego grafika wizyt oraz bazy danych swoich klientów czy pacjentów. Może je przeglądać w telefonie komórkowym, niezależnie od miejsca, w którym się znajduje. Jest też na bieżąco informowany o zmianach w grafiku oraz zbliżających się terminach. Również pacjenci i klienci korzystający z Wirtualnej Recepcji otrzymują SMS-em potwierdzenie dokonanych rezerwacji i zbliżających się terminów wizyt.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002010460,id,4002010461,title,Wirtualna-Recepcja,article.html

Ułatwienia w pakiecie
Oferta Orange nie kończy się na podstawowych usługach teleinformatycznych. Do dyspozycji klientów pozostaje sztab profesjonalnych, certyfikowanych inżynierów gotowych do wdrożenia rozwiązań wymagających wyjątkowego bezpieczeństwa danych czy ich wysokiej dostępności.

Jedną z takich usług jest Biznes Pakiet, który daje firmom rozbudowaną funkcjonalność w zakresie komunikacji z otoczeniem oraz wewnątrz biura. Firmy mają możliwość nielimitowanego dzwonienia pod numery na całym świecie, zyskują też dostęp do Internetu, centralkę telefoniczną i wiele innych, dodatkowych usług. Łączny koszt takiego pakietu dla 12-osobowej firmy to 589 zł, czyli mniej niż 50 zł na pracownika.
Więcej: http://www.orange.pl/kid,4002009697,id,4002258293,title,Biznes-Pakiet,article.html

Ułatwienia reklamowe
Kompleksowe usługi telekomunikacyjne i informatyczne to nie jedyna forma wsparcia przedsiębiorców, którą oferuje Orange. Z przeprowadzonych analiz wynika, że dla wielu małych i średnich firm poważną barierą w rozwoju i pozyskiwaniu nowych klientów są wysokie koszty reklamy. Aby rozwiązać ten problem Orange przygotował wyjątkową ofertę dla swoich najbardziej lojalnych klientów. Wspierając ich rozwój, operator udostępnia własną przestrzeń reklamową. Już 120 firm z 10 polskich miast dostało od Orange przestrzeń reklamową o średniej wartości rynkowej 27 tys. zł. Obejmuje ona billboardy, powierzchnię reklamową w prasie oraz kampanie internetowe.

Platforma komunikacyjna
Nowej ofercie Orange dla firm towarzyszy kampania komunikacyjna pod hasłem „własna firma to nie bajka”. Kampania jest wspierana przez platformę internetową www.ulatwsobiebiznes.pl, na której klienci znajdą liczne wskazówki praktyczne oraz informacje o ułatwieniach, z których mogą skorzystać prowadząc własną firmę. Za kreację kampanii odpowiada Euro RSCG 4D, serwis www został przygotowany przez Euro RSCG Digital.

Pobierz prezentację

Źródło: Orange

Wojtek Konopa, viewed 3808 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives