Blog BazaTelefonów.pl
 

Sportowe emocje na Twoim smartfonie

Aplikacje 2012-12-06 08:58

Nie chcesz przegapić żadnego wyniku swojej ulubionej drużyny? Chcesz być na bieżąco z najświeższymi informacjami z najważniejszych wydarzeń sportowych? Już teraz możesz ściągnąć aplikację Sport.pl LIVE i trzymać rękę na pulsie. O najświeższe wiadomości dbają dziennikarze z redakcji Sport.pl, relacjonujący wydarzenia za pomocą smartfonów HTC One X. Pobierz aplikację i bądź zawsze na czasie.

 

Jedyna taka redakcja
W czerwcu tego roku redakcja Sport.pl i firma HTC rozpoczęły współpracę, która zaowocowała stworzeniem pierwszej w Polsce mobilnej redakcji. Dziennikarze przy użyciu smartfonów HTC One X na bieżąco relacjonują wydarzenia sportowez każdego miejsca na świecie. Stworzenie mobilnej aplikacji Sport.pl LIVE to kolejny etap współpracy obu firm. Od dzisiaj z najświeższymi informacjami sportowymi można zapoznać się w telefonie. Wystarczy ściągnąć ze sklepu Google Play darmową aplikację Sport.pl LIVE i sprawdzać wyniki ulubionych sportowców.

Sportowe wrażenia w telefonie
HTC One X to moc 4-rdzeniowego procesora, zintegrowany system BatterySaverCore, a także wydajna 12-rdzeniowa karta graficzna. Te właściwości, zamknięte w lekkiej jak piórko obudowie,pomagają dziennikarzom Sport.pl w codziennej pracy. Wbudowany aparat, gotowy do pracy w zaledwie 0,7 sekundy, pozwala na utrwalenie najważniejszych wydarzeń, między innymi meczów piłki nożnej czy igrzysk zimowych. Naciskając tylko jeden przycisk, można wykonać nawet 99 zdjęć seryjnych, z prędkością 4 klatek na sekundę, dzięki czemu na zdjęciach będziemy mogli dokładnie prześledzić każdą sekundę strzelonego gola. Przesłona F2.0 wpuszcza do obiektywu więcej światła, a zdjęcia zrobione na stadionie po zmierzchu są tak samo dobre, jak te zrobione za dnia.

Źródło: HTC

Wojtek Konopa, viewed 3900 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives