Blog BazaTelefonów.pl
 

Rebel.pl - największy w Polsce sklep z grami wkracza w m-commerce z aplikacją eLeader

Aplikacje 2013-03-12 10:20

Do Google Play trafiła pierwsza produkcja m-commerce przygotowana przez firmę eLeader dla największego internetowego sklepu z grami planszowymi, karcianymi oraz RPG w Polsce – Rebel.pl. Jest to efekt współpracy eLeader z MasterCard, uPaid oraz eCard.

 

Mobilny sklep umożliwia zakupy obecnym i nowym klientom zarówno z Polski, jak i zagranicy. Nowi użytkownicy mogą bez problemu utworzyć konto z poziomu aplikacji, pomijając odwiedzanie witryny internetowej. Przygotowany w oparciu o najlepsze praktyki tworzenia na platformę Google Android nowy kanał sprzedaży oferuje klientom dostęp do pełnego asortymentu sklepu Rebel.pl, w tym między innymi do gier planszowych, łamigłówek, gier RPG, gier karcianych, figurek, a także akcesoriów. Oferta Rebel.pl zawiera także książki, audiobooki oraz czasopisma poświęcone m.in. fantastyce. Zapoznanie się z bogatą ofertą sklepu z poziomu aplikacji ułatwia zaawansowany system wyszukiwania oraz poruszania się po listach produktów wsparty o możliwości sortowania według popularności lub ceny.

Dzięki aplikacji Rebel.pl klienci sklepu mają możliwość nie tylko przeglądania, ale przede wszystkim zakupu interesujących ich artykułów dzięki usłudze MasterCard Mobile, wygodnemu systemowi umożliwiającemu dokonanie płatności bez konieczności opuszczania aplikacji.

„Współpraca z MasterCard Mobile to dla nas gwarancja najwyższej jakości usług płatniczych, które oferujemy użytkownikom naszych rozwiązań. Mobilne zakupy realizowane w ten sposób są nie tylko wygodne i szybkie, ale przede wszystkim bezpieczne. To nasze pierwsze wdrożenie na rynku m-commerce, będziemy więc uważnie analizować opinie i sugestie użytkowników, aby kolejne wersje mogły stać się wyznacznikiem dla branży. W przygotowaniu są kolejne projekty razem z MasterCard.” – zapewnia Tomasz Krajewski, m-Commerce Business Unit Manager firmy eLeader.

„Prosty i szybki sposób dokonania płatności sprawia, że coraz więcej firm upatruje w tym szanse na zwiększenie przychodów ze sprzedaży. Zmieniają się również przyzwyczajenia klientów, którzy coraz chętniej wykorzystują aplikacje w celu zakupu upatrzonych produktów czy usług” - dodaje Juliusz Stawiński, Szef Zespołu Rozwoju w eCard S.A.

Inne funkcjonalności, jakie oferuje sklep mobilny Rebel.pl to m.in. możliwość przechowywania interesujących lub ulubionych produktów, które mogą być zakupione w dowolnym momencie, swobodny podgląd wybranych do zakupu przedmiotów (z możliwością edycji zamówienia) oraz podgląd historii zakupów. Przygotowywana jest także wersja dla użytkowników systemu Apple iOS.

Źródło: eLeader

Wojtek Konopa, viewed 3748 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives