Blog BazaTelefonów.pl
 

Avans.pl - sklep dopasowany do Twojego smartfona

Aplikacje 2013-07-09 09:57

Koniec z przewijaniem, przesuwaniem, powiększaniem i pomniejszaniem. Od teraz na Avans.pl można robić zakupy w komfortowych warunkach 24h na dobę za pomocą swojego tableta lub smartfona, będąc w podróży lub po prostu korzystając z wolnej chwili.

Avans umożliwił swoim Klientom zakupy na responsywnej wersji swojego sklepu Avans.pl . Co to oznacza dla klientów? Same korzyści! Strona automatycznie dopasowuje swój wygląd do rozmiaru i kształtu urządzenia mobilnego, na którym jest przeglądana. Na Avans.pl można więc wejść z każdego urządzenia mobilnego i korzystać z funkcjonalności, które oferuje strona w wersji klasycznej wyświetlanej w oknie laptopa.

Uruchomienie wersji responsywnej strony www.avans.pl to wyjście naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy coraz częściej odwiedzają nasz sklep internetowy za pomocą swoich smartfonów lub tabletów. Chcemy im zapewnić pełen komfort korzystania. Wiele firm ogranicza się do wersji mobilnej, czyli uproszczonej wersji swojej strony dedykowanej przed wszystkim smartfonom. My poszliśmy jeszcze dalej– oferujemy klientom dowolność wyboru. Każdy smartfon czy tablet charakteryzuje się innym rozmiarem ekranu, co przy wersjach mobilnych często powoduje dyskomfort. Na Avans.pl problem został zminimalizowany, ponieważ wersja responsywna charakteryzuje się automatycznym dopasowaniem do kształtu i rozmiaru sprzętu, na którym jest przeglądana – mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor ds. sprzedaży internetowej i dodaje – Korzyści płynące z użytkowania wersji responsywnej naszej strony najlepiej sprawdzić osobiście na swoim smartfonie lub tablecie. Dlatego zachęcamy naszych Klientów, by weszli na www.avans.pl i sami sprawdzili jakie to wygodne i praktyczne.

Źródło: Avans

Wojtek Konopa, viewed 3707 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives