Blog BazaTelefonów.pl
 

Eurotel SA uruchamia sklep internetowy ze sprzętem Apple pod marką iDream

Inne 2013-09-03 12:40

Spółka Eurotel SA obsługująca sieć prawie 300 salonów sprzedaży operatorów T-Mobile i Play uruchomiła dziś - dzięki nawiązanej współpracy z Apple - sklep internetowy z produktami pod adresem www.iDream.pl. Sklep będzie sprzedawał produkty Apple, uzupełniając jednak podstawową ofertę o akcesoria innych marek dedykowane sprzętowi Apple.

Wyróżnikiem www.iDream.pl będzie m.in. możliwość odbierania zakupionych towarów w wybranych punktach sprzedaży sieci salonów należących do Eurotela, czy oferta business-to-business, elastycznie dopasowywana do potrzeb klientów.

IDream.pl powstaje w oparciu o skład i doświadczenia zespołu prowadzącego od dwóch lat sklep internetowy w ramach Eurotel. Sam sklep online stworzony został jednak całkowicie od zera, www.iDream.pl działa m.in. na zupełnie nowym „silniku”, ma również inną strukturę i funkcjonalności.

- Chcemy by sklep wyróżniał się na polskim rynku e-commerce przejrzystą szatą graficzną, architekturą, rozbudowanymi opisami produktów i możliwościami ich wyszukiwania, wysokim bezpieczeństwem korzystania i wieloma  możliwościami realizacji płatności za zakupy. Wprowadzamy również możliwość odbierania zakupionych towarów w wybranych punktach sprzedaży sieci salonów należących do Eurotela- mówi Mariusz Jasiński, manager sklepu iDream.pl - Planujemy również rozwijać się w ofercie B2B, skierowanej do firm zainteresowanych ofertą Apple. W tych relacjach chcemy być elastyczni, dlatego zamierzamy przygotowywać oferty dopasowane do potrzeb każdej firmy i oferować możliwości negocjacji kontraktów.

Docelowo w sklepie iDream.pl, poza oryginalnym asortymentem produktów Apple, znaleźć będzie można także luksusowe akcesoria innych marek, dedykowane sprzętowi Apple.

Debiutowi rynkowemu sklepu iDream.pl towarzyszy akcja „Witaj szkoło” – „Back to school”, która startuje dziś i potrwa do końca września. Kampania koncentrować się będzie na promowaniu produktów, które mogą być przydatne w edukacji i skorzystaniu ze specjalnej zniżki edukacyjnej 6% dla uczniów, studentów i nauczycieli. Promocja dotyczy rodziny dwóch produktów: komputerów iMac oraz tabletów iPad, które dają dostęp do tysięcy aplikacji w iTunes i AppStore, w tym do kompletnych kursów, czy największego na świecie katalogu bezpłatnych materiałów edukacyjnych oraz możliwość bezpośredniego drukowania dokumentów z iPada na drukarkach obsługujących AirPrint za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Kilka tygodni temu Eurotel SA uruchomił pierwszy salon sprzedaży Apple pod marką iDream. W ofercie otwartego 21 czerwca w Bydgoszczy salonu iDream znajduje się pełna oferta produktów Apple oraz oprogramowanie i oryginalne akcesoria. W salonie dostępne są również akcesoria innych producentów przeznaczone do produktów Apple. Powierzchnia salonu wynosi ponad 100 m. kw. 

- Do końca 2013 roku Eurotel planuje otworzyć jeszcze 2-3 salony iDream o powierzchni podobnej do tego w Bydgoszczy lub większej. Spółka jest obecnie w trakcie negocjacji z wynajmującymi powierzchnie– zapowiada Tomasz Basiński, Wiceprezes Zarządu Eurotel SA.

Eurotel SA na mocy umowy z Apple Distribution International Ireland, jako Apple Authorized Reseller może otwierać i prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży Apple. Oprócz sprzedaży produktów Apple, Eurotel ma też w ramach umowy możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

Rozszerzenie przez Eurotel profilu działalności o kolejną markę (iDream) było możliwe dzięki doświadczeniu i potencjałowi spółki w zakresie obsługi salonów sprzedaży, nabytym przez lata współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi Play i T-Mobile. Uruchomienie iDream oznacza dla Eurotel SA wejście w nową branżę jaką jest IT i elektronika użytkowa.

Źródło: Eurotel

Wojtek Konopa, viewed 3838 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives