Blog BazaTelefonów.pl
 

Karta płatnicza eurobanku dostępna w MyWallet

Inne 2013-09-30 13:38

To już piąty bank, którego klienci mogą korzystać z usługi MyWallet w T-Mobile. Od 27 września usługa jest dostępna dla klientów eurobanku. Dotychczas była ona dostępna dla klientów: Raiffeisen Polbank, mBank, Getin i Noble Bank.

Obecni i nowi posiadacze kont w eurobanku mogą skorzystać ze specjalnej promocji dla korzystających z płatności zbliżeniowych telefonem z MyWallet - „mobilnie kupujesz – więcej zyskujesz”. Klientom naliczana będzie premia w wysokości nawet 10% wartości transakcji zbliżeniowych (łącznie premia może wynieść nawet 600 zł w ciągu 6 miesięcy). Każdy kto zamówi kartę do końca października br. i zrealizuje nią w ciągu 30 dni przynajmniej 3 transakcje zbliżeniowe otrzyma dodatkowe 50 złotych premii.

Korzystanie z usługi MyWallet jest tak proste jak płacenie kartą. Klient może  umieścić w „mobilnym portfelu” jedną lub wiele kart debetowych, kredytowych i płacić telefonem we wszystkich miejscach akceptujących płatności zbliżeniowe. Na koniec 1 kwartału 2013 było około 120 tys. takich punktów.
W przypadku płatności powyżej 50 złotych, transakcję należy potwierdzić kodem PIN. W MyWallet można ustawić także dodatkowe zabezpieczenie hasłem lub kodem PIN do aplikacji. Wszystkie transakcje realizowane za pomocą telefonu z usługą MyWallet są autoryzowane online w banku, co w konsekwencji jest gwarancją, że transakcja nie zostanie przeprowadzona bez potwierdzenia, że  na koncie znajdują się odpowiednie środki, a karta nie została zgłoszona jako zgubiona lub utracona.

Żeby korzystać z usługi należy być abonentem sieci T-Mobile, posiadać telefon NFC, który został certyfikowany przez MasterCard, kartę SIM NFC, włączyć usługę MyWallet, która jest obecnie bezpłatna oraz zainstalować aplikację. Następnie, należy złożyć zlecenie w banku na wydanie dedykowanej karty, która umożliwi dokonywanie płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu. Do października 2014 r usługa dla Klientów T-Mobile jest bezpłatna.

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, viewed 3538 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives