Blog BazaTelefonów.pl
 

Alior Bank wprowadził usługę MasterCard Mobile

Inne 2013-12-30 15:07

Usługa MasterCard Mobile, oferująca wygodny i bezpieczny standard płatności mobilnych, jest już dostępna w Alior Banku.

MasterCard Mobile to uniwersalna metoda płatności mobilnych, która umożliwia użytkownikom proste i bezpieczne zakupy w sklepach internetowych oraz aplikacjach mobilnych poprzez wygodne i szybkie nabywanie biletów do kina, biletów komunikacji miejskiej i dalekobieżnej, opłacanie miejsc parkingowych oraz doładowywanie telefonów prepaid.

Klienci Alior Banku mogą już w wygodny sposób zarejestrować się do usługi za pośrednictwem swojej bankowości internetowej i korzystać z możliwości, jakie daje aplikacja MasterCard Mobile. Spełnia ona rolę platformy integrującej różne systemy płatności mobilnych, dzięki czemu nie tylko znacząco ułatwia i przyspiesza zakupy realizowane za pomocą telefonu komórkowego, ale również umożliwia posiadaczom kart MasterCard skorzystanie z oferty partnerów usługi takich jak: uPaid, CallPay, inPost, iPlay, mPay, Multikino czy SkyCash.

- Innowacyjność od samego początku wpisana jest w strategię Alior Banku, który pod względem nowatorskich produktów i usług jest wiodącą instytucją finansową w Polsce– mówi Celina Waleśkiewicz, Dyrektor Obszaru Bankowości Nowoczesnej w Alior Banku. – Nasze rozwiązania zawsze opieramy na uznanych i bezpiecznych technologiach, które opracowywane są przez liderów w swoich branżach. MasterCard Mobile to nowoczesna i ciekawa usługa, która pozwoli naszym klientom na wygodne zakupy z każdego miejsca i o każdej porze – dodaje.

Dodatkowo, od przyszłego roku, usługa będzie funkcjonować w ramach globalnego rozwiązania MasterPass, które umożliwi klientom dokonywanie płatności w sklepie i Internecie w szybki, wygodny i bezpieczny sposób, za pomocą zaledwie jednego dotknięcia ekranu telefonu lub kliknięcia.

- Cieszymy się, że kolejny bank dołącza do swojej oferty usługę MasterCard Mobile
– mówi Michał Skowronek, Dyrektor Generalny na Polskę, Ukrainę, Czechy i Słowację w MasterCard Europe. – Usługa daje możliwość dokonywania prostych i bezpiecznych płatności mobilnych u wybranych partnerów. To kolejny krok na drodze rozwoju nowoczesnych form obrotu bezgotówkowego.

Źródło: Alior Bank

Wojtek Konopa, viewed 3454 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives