Blog BazaTelefonów.pl
 

mTIM: porównuj, szukaj, kupuj – aplikacja mobilna Sklepu TIM

Aplikacje 2014-07-23 12:36

Aby kupować w Sklepie TIM nie potrzeba już komputera. Hasło „Jesteśmy dla Ciebie 24 h/7 dni w tygodniu niezależnie od tego, gdzie jesteś” nabiera nowego znaczenia z mTIM – mobilną wersją Sklepu TIM.

Od teraz zakupów można dokonywać bez konieczności przerywania pracy czy opuszczania inwestycji. Aplikacja jest przeznaczona na urządzenia z systemem Android i bezpłatnie dostępna w sklepie Google Play. To właśnie z tego systemu korzysta 2/3 urządzeń mobilnych w Polsce.

Pstryk i… szukaj!
W porównaniu z pełną wersją znaną z www.tim.pl aplikacja ma uproszczony intefejs, posiada jednak najważniejsze atuty Sklepu TIM i zupełnie nowe funkcjonalności.

- Te pierwsze to przede wszystkim dostęp do pełnej, coraz szerszej oferty asortymentowej wraz z pełnymi opisami produktów, ich zdjęciami, certyfikatami, a także intuicyjna wyszukiwarka, która wyszukuje także frazy bez polskich znaków, co jest nie bez znaczenia w przypadku wpisywania hasła z klawiatury dotykowej– przekonuje Dawid Sadulski, dyrektor Wydziału E-commerce w TIM SA.

Produkty można wyszukiwać, podając ich nazwy, cechy (np. kabel yky 1kv), indeks producenta, indeks TIM SA, nazwę kategorii (np. źródła światła), nazwę producenta czy kombinację nazwy produktu z nazwą producenta. Potrzebnych nam artykułów można szukać także z wykorzystaniem drzewa zawierającego wszystkie kategorie i podkategorie produktowe, a jeśli chcemy kupić je później – skorzystać ze schowka.

mTIM wykorzystuje także dodatkowe możliwości urządzeń mobilnych. Do wyszukiwania produktów możemy użyć… aparatu telefonicznego. – Wystarczy zeskanować za jego pomocą kod kreskowy poszukiwanego produktu – wyjaśnia Dawid Sadulski. Z kolei punkcja „Porównywarka” pozwala na porównanie w aplikacji ceny, jaką na dany produkt proponuje TIM SA, z ofertą konkurencji.

- Aplikacja będzie stale udoskonalana i rozwijana o nowe funkcjonalności– zapowiada Dawid Sadulski.

Źródło: Tim.pl

Wojtek Konopa, viewed 3659 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives