Blog BazaTelefonów.pl
 

Manta Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy w sezonie 2014/2015

Inne 2014-07-25 13:34

Firma Manta S.A. została Oficjalnym Partnerem Ekstraklasy. Kontrakt, który właśnie podpisano, daje firmie Manta prawo do posługiwania się tytułem i znakiem Oficjalnego Partnera Ekstraklasy w działalności marketingowej na wszystkich obszarach. Kontrakt został podpisany do końca sezonu.

Prawo do używania znaku i tytułu Oficjalnego Partnera Ekstraklasy obejmuje możliwość lokowania go m.in. na produktach, opakowaniach, aplikacjach elektronicznych czy kampaniach marketingowych.

 Manta S.A to firma, która od 16 lat konsekwentnie buduje i umacnia swoją pozycję na rynku elektroniki użytkowej. Kluczem do sukcesu polskiej marki stało się motto „jakość, ale za rozsądną cenę”. To hasło trafia najwyraźniej do naszych Rodaków, ponieważ obecnie firma Manta jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń z branży elektronicznej i AGD w Polsce. Od kilku lat produkty marki są także obecne na rynkach Europy i regionu EMEA. Konsekwencja w budowaniu marki, rozwijanie dystrybucji, obszerne portfolio bestsellerowych  produktów - wszystko to sprawia, iż Manta to firma powszechnie znana i ceniona wśród klientów.

Manta z sukcesem wdarła się na rynek smartfonów, kamer sportowych, wideorejestratorów oraz konsekwentnie powiększa udział w rynku produktów, których jest liderem sprzedaży tj. odtwarzaczy DVDV, dekoderów DVB-T , telewizorów i tabletów.

„Wspieranie polskiego sportu, a w szczególności piłki nożnej, od zawsze było dla nas istotnym elementem naszej działalności. Nawiązanie współpracy z Ekstraklasą jest naturalnym kolejnym krokiem na tej drodze i cieszę się, że dzisiaj możemy ogłosić połączenie naszych sił” - mówi Bogdan Wiciński, CEO Manta S.A. 

"Umowa  z Manta S.A. to kolejny ogłoszony w tym roku przez Ekstraklasę SA kontrakt komercyjny. – Manta jest liderem sprzedaży sprzętu RTV oraz AGD  i doskonałym przykładem na to, że polska firma może śmiało konkurować nawet na najbardziej wymagających rynkach. Jestem przekonany, że tytuł Oficjalnego Partnera Ekstraklasy wzmacnia wartość marki Manta" – mówi Bogusław Biszof, Prezes Zarządu Ekstraklasa SA.

Źródło: Manta

Wojtek Konopa, viewed 4158 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives