Blog BazaTelefonów.pl
 

Miej oko na to, co ważne z kamerą do video monitoringu w T-Mobile

Operatorzy 2014-09-05 10:37

T-Mobile prezentuje specjalną ofertę, w ramach której klienci sieci mają możliwość zakupu kamery do monitoringu w atrakcyjnej cenie. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Kamera do video monitoringu od T-Mobile to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów prowadzących własny biznes, jak i klientów indywidualnych. Video monitoring to najprostszy sposób obserwowania dowolnego obiektu: domu, mieszkania, biura czy magazynu. Atutem urządzenia jest łatwy i stały podgląd z dowolnego miejsca i na dowolnym urządzeniu – smartfonie, tablecie czy laptopie.

Gwarancja bezpieczeństwa – gdziekolwiek jesteś
Warto podkreślić, że video monitoring od T-Mobile to gwarancja bezpieczeństwa - transmisja obrazu jest szyfrowana, co zapewnia pełne bezpieczeństwo danych. Dodatkową zaletą jest łatwy i intuicyjny proces instalacji kamery, który zajmuje ok. 2-3 minuty. Wystarczy podłączyć ją do zasilania i Internetu (za pomocą WiFi lub kabla) oraz założyć konto na portalu, by móc obserwować na ekranie komputera, smartfona czy tabletu wybrane przez siebie miejsce lub obiekt. Kamera automatycznie wykrywa ruch, a następnie wysyła powiadomienie do użytkownika mailem. Zapis nagrania z kamery jest utrwalany na portalu, dzięki czemu można go odtworzyć w dowolnej chwili. Dodatkowo, dzięki wbudowanym diodom na podczerwień kamera doskonale sprawdzi się w nocy oraz ciemnym pomieszczeniu. Dzięki wykorzystaniu kompresji H.264 (stosowanej przez YouTube oraz VoD) urządzenie nie obciąża zbytnio łącza i nie konsumuje dużej ilości danych.

Kamera pozwala na transmisję obrazu 24h na dobę, co umożliwia obserwację danego miejsca w dowolnej chwili, na dowolnym urządzeniu.

Miej oko na swój biznes z kamerą do video monitoringu w T-Mobile

Z kamerą do monitoringu i ofertą T-Mobile łatwiej nadzorować biznes. W zależności od zapotrzebowania na usługi Internetowe Klient może wybrać jedną z oferowanych taryf.

Miej oko na swój dom i bliskich z kamerą do video monitoringu w T-Mobile
Klient indywidualny może zakupić kamerę w różnych cenach, zależnie od wybranej oferty abonamentowej.

Zakupu można dokonać w sieci 20 największych sklepów T-Mobile Polska oraz przez e-shop za pośrednictwem strony www.t-mobile.pl. Więcej informacji o produkcie dostępne na stronie www.videomonitoring.t-mobile.pl

Źródło: T-Mobile

Wojtek Konopa, viewed 3499 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives