Blog BazaTelefonów.pl
 

Jabra Move Wireless

Gadżety 2014-10-06 07:18

Firma Jabra wprowadza na rynek nowy produkt - bezprzewodowe słuchawki Jabra Move Wireless. Słuchawki są lekkie, proste w obsłudze i nie kosztują fortuny. Powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie marki Jabra w tworzeniu wyjątkowych zestawów słuchawkowych bez plączących się kabli. Słuchawki Move Wireless dostarczają miłośnikom muzyki jakość dźwięku godną koneserów, łącząc doskonały dźwięk ze skandynawskim wzornictwem.

Wyprodukowane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są wystarczająco mocne, aby móc zabrać je ze sobą wszędzie, natomiast ich niezrównanie lekka konstrukcja i wyprofilowane nauszniki zaopatrzone w poduszeczki zapewniają najwyższy komfort przez pełne osiem godzin działania baterii. Wybierz swój kolor spośród trzech dostępnych opcji: kobaltowy niebieski, czerwień cayenne i węglowa czerń, aby dostroić się nie tylko do muzyki, ale też do najnowszych modowych trendów. Funkcje poleceń głosowych (Voice Guidance) oraz automatycznego zestawiania urządzeń (Audomatic Pairing) pozwalają na sprawne łączenie słuchawek z każdym mobilnym odtwarzaczem, aby można było słuchać muzyki bezprzewodowo. Zamień swoje codzienne obowiązki lub długie dojazdy do pracy czy szkoły w nowe przeżycia dźwiękowe i ciesz się swobodą słuchania muzyki, kiedy jesteś w ruchu, a twój telefon spoczywa w kieszeni. Model Move Wireless posiada także w zestawie kabel, dzięki któremu można korzystać ze słuchawek również podczas lotów samolotem.

Najnowszy dodatek do linii nagradzanych w konkursach bezprzewodowych zestawów słuchawkowych i słuchawek Jabra, model Move Wireless to sprawdzona jakość, potwierdzona marką o solidnym dorobku, w przystępnej cenie 399 zł.

Źródło: Jabra

Wojtek Konopa, viewed 3531 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives