Blog BazaTelefonów.pl
 

Aplikacja mobilna Ekstraklasa.tv

Aplikacje 2014-10-23 14:32

Aplikacja Ekstraklasa.tv jest już dostępna na systemy iOS i Android. Ekstraklasa.tv to przede wszystkim materiały wideo, relacje na żywo z meczów, najnowsze wiadomości oraz spersonalizowane powiadomienia na temat najważniejszych wydarzeń w T-Mobile Ekstraklasie.

 

 

- Nasza aplikacja jest całkowicie bezpłatna. Tym, co wyróżnia ją spośród podobnych produktów, są materiały wideo - skróty spotkań, najładniejsze gole, interwencje bramkarzy oraz wiele innych ciekawych produkcji - własnych i powstających we współpracy z Ekstraklasą. Zawiera także relacje na żywo z każdego meczu T-Mobile Ekstraklasy, aktualne wiadomości, tabele i statystyki – mówi Łukasz Widuliński, szef serwisów sportowych w Onecie.

- Choć debiutujemy z aplikacją mobilną Ekstraklasy, to doświadczenie naszego partnera w obszarze nowych mediów gwarantuje nam, że treści oferowane kibicom Ekstraklasy będą na najwyższym poziomie. Po serwisach Ekstraklasa.tv, Ekstraklasa.org i oficjalnych kanałach social media Ekstraklasy aplikacja stanowi dopełnienie oferty, która pozwoli kibicom być na bieżąco z rozgrywkami T-Mobile Ekstraklasy przez 7 dni w tygodniu - mówi Łukasz Łazarewicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.

Aplikacja Ekstraklasa.tv to nie tylko praktyczne funkcje powiadomień o najważniejszych wydarzeniach, to również możliwość personalizacji informacji pod kątem ulubionej drużyny, startu meczów czy aktualizacji wyników.

- Takiej aplikacji jeszcze w Polsce nie było! Fani Ekstraklasy nie tylko będą mogli oglądać na urządzeniach mobilnych gole, parady, skróty meczów czy wywiady z piłkarzami tam gdzie chcą: na stadionie, w autobusie lub imprezie etc., ale również tak sprofilować sobie aplikację Ekstraklasa.tv, żeby otrzymywać głównie newsy, analizy, omówienia i zapowiedzi spotkań swojej ulubionej drużyny. A eksperckie, profesjonalne, najciekawsze z możliwych treści będą dla nich tworzyć uznani dziennikarze Przeglądu Sportowego oraz Onet Sport– mówi Michał Pol, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego i serwisu przegladsportowy.pl.

Aplikacja Ekstraklasa.tv dostępna jest bezpłatnie pod adresami:

Źródło: Grupa Onet.pl

Wojtek Konopa, viewed 3722 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Comments from our users: (1):
  • zirytowny (83.30.221.xxx) @ 2014-12-12 23:57:

    Co robi windows phone ile mozna czekać !!!!!

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives