Blog BazaTelefonów.pl
 

DOMOPHONE - twój domofon ukryty w telefonie

Gadżety 2014-12-01 14:33

Monitoring, opcja rozmowy z gościem, nagrywanie i sterowanie bramą wjazdową z każdego miejsca na świecie. Nie - to nie opis skomplikowanego systemu monitorującego rodem z serialowej rezydencji Dynastii. Te zakres funkcjonalności, które posiada DOMOPHONE firmy AC Software - nowe urządzenie, dzięki któremu dowiesz się kto przychodzi, nawet jeśli nie ma cię w domu.

Urządzenie firmy Ac Software to domofon w wersji mobilnej, który pozwala na kontrolę tego co się dzieje w otoczeniu naszego domu, nawet jeśli znajdujemy się drugim końcu świata. Jak działa urządzenie? W momencie, kiedy ktoś dzwoni do furtki, urządzenie łączy się z naszym smartfonem lub tabletem, na którym wyświetla się obraz z kamery. Dzięki aplikacji możemy porozmawiać z gościem, a także wpuścić go na teren posesji, dzięki funkcji sterowania zamkiem bramy wjazdowej. Jeśli nie możemy odebrać połączenia w danej chwili, istnieje opcja nagrania i sprawdzenia w wolnej chwili, kto nas odwiedził. Aplikacja pozwala nam na rejestrację aż 100 nagrań i 500 zdjęć.

DOMOPHONE współpracuje z urządzeniami mobilnymi, jak smartfony czy tablety. Można nim sterować za pomocą iPhone’a, iPada, a także innych urządzeń z systemem Android oraz komputerem z systemem Windows. Z videodomofonem można połączyć się za pomocą sieci GDGE, 3G lub 4G. Po zainstalowaniu aplikacji na kilku telefonach wszyscy domownicy mogą odbierać połączenia z domem. Zestaw DOMOPHONE składa się w zasadzie z dwóch elementów - videodomofonu, który instaluje się przy furtce oraz aplikacji na telefon, która pozwala zobaczyć i porozmawiać z gościem odwiedzającym nasz dom. Videodomofon wyposażony jest we wszystko co potrzebne: kamerę, oświetlenie, głośnik, mikrofon oraz przycisk wywołania. Aby cały proces mógł zakończyć się sukcesem, videodomofon musi być jedynie podłączony do zasilania i połączony z domową siecią WiFi lub przez kabel ethernetowy. Produkt występuje w trzech wersjach kolorystycznych: stal szlachetna, jasny brąz, złoto.

Źródło: Pieknydom24.pl

Wojtek Konopa, viewed 3107 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives