Blog BazaTelefonów.pl
 

Najlepsze książki do czytania i słuchania w prezencie od Samsunga i Legimi

Inne 2016-04-28 16:31

Od dziś - 28 kwietnia 2016 - użytkownicy smartfonów i tabletów Samsung mogą skorzystać z wyjątkowej oferty Książki w chmurze Legimi. Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymają w prezencie nawet 6-miesięczny dostęp do tysięcy książek, które można i słuchać i czytać.

Posiadacze urządzeń mobilnych Samsung otrzymują w prezencie nawet 6-miesięczny dostęp do ogromnej liczby audiobooków i ebooków w aplikacji Legimi. Dodatkowo, użytkownicy mogą teraz wybrać, która forma lektury odpowiada im najbardziej w danej sytuacji, przełączając się płynnie pomiędzy wersją do czytania i słuchania na telefonie lub tablecie. Ta innowacyjna funkcja przez pierwsze trzy miesiące (do końca lipca br.) jest dostępna wyłącznie dla użytkowników urządzeń Samsung. Wśród tytułów do czytania i słuchania znajdują się takie pozycje jak „Pięćdziesiąt twarzy Greya” E. L. James, „Bezcenny” Zygmunta Miłoszewskiego, „Policja” Jo Nesbø czy też „Ja inkwizytor. Kościany galeon” Jacka Piekary.

Firma Samsung została partnerem projektu Książki w chmurze® Legimi – dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie korzystać z ekosystemu urządzeń Samsung w zależności od swoich potrzeb i upodobań. Przykładowo, w domu mogą czytać ulubione książki na dużym ekranie tabletu, a podczas podróży do pracy kontynuować lekturę w samochodzie – słuchając audiobooka ze swojego smartfonu. W tym momencie w aplikacji Legimi jest dostępnych już 300 audiobooków z nagranym profesjonalnym lektorem i aż 5000 ebooków z opcją odsłuchu przez syntezator mowy.

Użytkownicy najnowszych flagowych smartfonów – Samsung Galaxy S7 i S7 edge, otrzymają w prezencie aż 6 miesięcy dostępu do Książek w chmurze®. Właściciele innych urządzeń mobilnych Samsung, w tym tabletów, np. nowego Galaxy Tab A (2016) – otrzymują 3 miesiące dostępu w prezencie. Promocja trwa przez cały okres współpracy firmy Samsung z Legimi. Skorzystać z niej mogą posiadacze smartfonów oraz tabletów Samsung z systemem operacyjnym Android 4.02 lub nowszym. Aby skorzystać z oferty, należy pobrać lub zaktualizować aplikację Legimi dostępną w sklepie Galaxy Apps.

Źródło: Samsung

Wojtek Konopa, viewed 2088 times.

Add to: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Don't paste HTML and BB Code. IP addresses are recorded. Up to 1500 characters.

Search
Subscribe:
RSSAtom

Categories

Tag Cloud

Archives