Blog BazaTelefonów.pl
 

HTC wierzy w sukces Windows Phone 7

OSy, Telefony 2010-08-25 14:14

Anthony Patts, HTC Sales and Marketing Manager, w wywiadzie dla australijskiego SmartHouse poruszył kwestię systemu Windows Phone 7 i smartfonów HTC opartych na nim. Według Pattsa nadchodzący system Microsoftu odniesie duży sukces w Australii, a także w innych częściach świata.

Firma HTC ma znacznie się do tego przyczynić dzięki wydaniu interesujących urządzeń opartych na nowej mobilnej platformie.

Jestem w 100% przekonany, że nowy Windows Phone 7 odniesie wielki sukces w Australii, a HTC ma zamiar korzystać z zalet tego stworzonego od podstaw systemu. Będzie on obok Androida główną platformą wykorzystywaną przez HTC – powiedział Anthony Patts, HTC Sales and Marketing Manager.

Pierwszych modeli HTC z Windows Phone 7 możemy spodziewać się prawdopodobnie już na początku czwartego kwartału tego roku.

Firma HTC na rynku australijskim radzi sobie bardzo dobrze. Jej high-endowe modele, jak HTC HD2 czy HTC Desire, cieszą się ogromną popularnością. Australijski oddział HTC jednak na tym nie poprzestaje i teraz zamierza rozszerzyć swoją ofertę o modele ze średniej półki cenowej, w której najgroźniejszym rywalem wydaje się Nokia.

Źródło: Bloghtc

Wojtek Konopa, wyświetlono 3891 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum