Blog BazaTelefonów.pl
 

Sony Ericsson: Nowe możliwości dla kibiców

Inne 2010-08-30 09:03

Producent telefonów komórkowych marki Sony Ericsson uruchamia ogólnoświatowy program marketingowy w ramach umowy zawartej na lata 2009-2012 pomiędzy Sony Corporation i Ligą Mistrzów UEFA.


Po losowaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów napięcie sięgnęło zenitu, firma Sony Ericsson ogłosiła, że korzystając z umowy partnerskiej (pomiędzy Sony Corporation i UEFA) uruchomi ogólnoświatowy program marketingowy. W jego ramach telefony Sony Ericsson staną się oficjalnymi telefonami komórkowym Ligi Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Program potrwa do 2012 roku. Skierowany do kibiców będzie on rozszerzeniem poprzednich działań marketingowych, w ramach których firma Sony Ericsson zapewniała kibicom piłki nożnej z całego świata większy dostęp do ich ulubionych rozgrywek.

Podstawą nowego programu będzie wzbogacenie wrażeń kibiców i nie tylko poprzez telefon komórkowy. Firma będzie wykorzystywała możliwości GPS w smartfonach Sony Ericsson oraz nową aplikację mobilną bazującą na portalu UEFA.com, tak aby kibice doświadczali tych samych wrażeń bez względu na to gdzie i z kim śledzą rozgrywki piłkarskie.

- Z wielką przyjemnością informujemy dziś o uruchomieniu ogólnoświatowego programu marketingowego w związku z Ligą Mistrzów UEFA (UEFA Champions League). Bardzo interesującym aspektem tego programu będzie wykorzystanie funkcjonalności GPS w naszych telefonach z rodziny Xperia w celu wzbogacenia wrażeń kibiców. Nowa inicjatywa będzie rozszerzoną kontynuacją naszych pozostałych, obecnie trwających, ogólnoświatowych kampanii sponsorskich- mówi Lennard Hoornik, wiceprezes korporacji i dyrektor do spraw marketingu globalnego w Sony Ericsson

Źródło: Sony Ericsson

Wojtek Konopa, wyświetlono 4745 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum