Blog BazaTelefonów.pl
 

Internetia specjalnie dla studentów

Internet, Operatorzy 2010-09-01 12:47

Umowa tylko na osiem miesięcy, minimum formalności i atrakcyjna cena – tak wygląda oferta dostępu do Internetu dla studentów, przygotowana przez Internetię, spółkę z Grupy Netia.

Oferta studencka Internetii została skonstruowana tak, aby korzystający z niej nie musieli się martwić przeniesieniem łącza w przypadku zmiany wynajmowanego lokalu po zakończeniu roku akademickiego. Umowa jest podpisywana na 8 miesięcy, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej. Po okresie lojalnościowym umowa może zostać przedłużona na czas nieokreślony z zachowaniem dotychczasowego, promocyjnego abonamentu.

Studenci zyskują dostęp do promocyjnej oferty szybkiego Internetu w dwóch wariantach przepustowości łącza: pobieranie danych z prędkością do 8 Mb/s lub do 20 Mb/s  (w obu opcjach wysyłanie danych z prędkością do 1 Mb/s). Miesięczny abonament za łącze o prędkości do 8 Mb/s wynosi  59 zł, a za łącze do 20 Mb/s 69 zł.

Opłata aktywacyjna w ofercie studenckiej (w wersji z Elektronicznym Obrazem Faktury) wynosi 49 zł, natomiast z tradycyjną fakturą 99 zł. Studenci będą mogli kupić także router WiFi w promocyjnej cenie 99 zł.

Promocja jest dostępna w sieciach ETTH (Ethernet To The Home), działających w ramach spółki Internetia z Grupy Netia, obejmujących swoim zasięgiem wybrane miejscowości w województwach: dolnośląskim, lubuskim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim, śląskim i wielkopolskim. Więcej informacji na stronie: www.internetia.pl

Oferta ważna do 31 grudnia 2010 r.

Źródło: Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3701 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum