Blog BazaTelefonów.pl
 

Automapa - Przewodnik po remontowanych miastach

GPS 2010-09-01 13:02

AutoMapa udostępniła funkcję automatycznego blokowania odcinków dróg oraz wyświetlania zdarzeń drogowych i utrudnień w ruchu pobieranych z systemu AutoMapa Traffic!

Wielu kierowców wracając z wakacyjnych podróży do swoich miast już pierwszego dnia utknęło w gigantycznych korkach. Drogi, które do tej pory były przejezdne zamieniły się w nieruchome zatory drogowe. Objazdy, którymi zwykle skracało się drogę przestały spełniać swoją rolę. Każde miasto ma swój własny rytm, który przez remonty został zaburzony.

W związku z przygotowaniami do Euro 2012 sytuacja na polskich drogach, a zwłaszcza w miastach będących gospodarzami mistrzostw, zmienia się niezwykle dynamicznie. Zamykane i przebudowywane są duże fragmenty dróg, remontowane są torowiska i zmieniana jest organizacja ruchu. Warszawscy kierowcy dodatkowo muszą zmierzyć się z utrudnieniami wynikającymi z budowy drugiej linii metra.

Wykorzystując funkcję automatycznego blokowania remontowanych odcinków pozyskiwanych z systemu AutoMapa Traffic kierowcy, wyznaczając trasę są prowadzeni w taki sposób, by ominąć wyłączone fragmenty dróg. Funkcja automatycznego blokowania remontowanych odcinków dróg jest kolejną, obok inteligentnego wyznaczania tras z uwzględnieniem aktualnej, realnej sytuacji drogowej i wizualizacji korków wraz z przepustowością dróg, bronią kierowców korzystających z AutoMapy w walce korkami i utrudnieniami w ruchu. Dzięki nim, kierowcy korzystający z technologii LiveDrive! i SmartRoutes w systemie AutoMapa Traffic są w stanie znacznie szybciej i inteligentniej pokonać korki, niż inni.

Nowe funkcje dostępne są w najnowszej AutoMapie 6.6 Jak zwykle, wszystkie nowości dostępne są bezpłatnie dla wszystkich użytkowników posiadających ważną subskrypcję. AutoMapę w wersji 6.6 zawierającą funkcję blokowania remontowanych odcinków dróg można pobrać ze strony www.AutoMapa.pl

Źródło: Automapa.pl

Łukasz Miazga, wyświetlono 3617 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum