Blog BazaTelefonów.pl
 

Canon X Mark I Mouse: kalkulator i mysz w jednym

Gadżety 2010-09-07 10:03

Firma Canon zaprezentowała bardzo oryginalne urządzenie. Kalkulator X Mark I Mouse "trzy-w-jednym" może pełnić rolę także myszy lub klawiatury numerycznej. Chociaż może to raczej mysz może pełnić rolę kalkulatora?

X Mark I Mouse na pierwszy rzut oka wygląda jak kalkulator. Jednak już po chwili nad ekranem LCD zauważyć można dwa przyciski i rolkę. Produkt może bowiem działać także jako laserowa bezprzewodowa mysz (rozdzielczość sensora to 1200 DPI). Producent myszy zapewnia, że przyciski na "grzbiecie" urządzenia nie przeszkadzają w jego użytkowaniu, a produkt dobrze leży w dłoni. Mysz z komputerem komunikuje się przez interfejs Bluetooth.

Ale to jeszcze nie pełna lista funkcji X Mark I Mouse. Produkt może także działać jako klawiatura numeryczna. Funkcję docenią na pewno osoby pracujące na notebookach, w których brak jest klawiatury numerycznej. Zwłaszcza księgowi czy użytkownicy uzależnieni od Excela.Canon X Mark I Mouse to także produkt ekologiczny. Urządzenie wykonano częściowo z przetworzonych materiałów pochodzących z kopiarek Canon. Mysz dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Źródło: Itbiznes.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4300 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum