Blog BazaTelefonów.pl
 

Netia znów hipnotyzuje

Operatorzy 2010-09-08 07:26

Pakiet Internet i telefon przez 6 miesięcy za 2 zł miesięcznie oraz atrakcyjne ceny dostępu do Internetu, zarówno w podstawowych jak i najszybszych opcjach. Tak wygląda jesienna oferta Netii – Hipnotyzująca promocja II. Towarzyszy jej powrót najlepszej kampanii reklamowej Netii z Tomaszem Kotem w roli hipnotyzera.

Zeszłoroczna „Hipnotyzująca promocja” Netii okazała się ogromnym sukcesem. Jej powrót jest odpowiedzią na potrzeby klientów – zarówno pod względem oferty promocyjnej, jak i wspierającej ją kampanii reklamowej.
 
- W ubiegłym roku hipnotyzująca oferta i reklamy, w których Tomasz Kot znakomicie wcielił się w rolę hipnotyzera sprawiły, że plan pozyskania nowych klientów zrealizowaliśmy w aż 275 proc. Pod koniec ubiegłego roku co druga osoba, która w Polsce decydowała się na założenie Internetu lub zmieniała operatora wybrała właśnie Netię. Ponieważ spoty te były tak skuteczne i tak dobrze odbierane przez widzów, zdecydowaliśmy się na ich ponowną emisję. Liczymy na powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu i jesteśmy do tego dobrze przygotowani – powiedział Michał Dolny, dyrektor marketingu Netii.

Korzystne pakiety

Promocyjny abonament w wysokości 1 zł za usługę miesięcznie obowiązuje nawet przez 6 miesięcy przy zakupie pakietu Internet + telefon lub do 3 miesięcy w przypadku zakupu samej usługi internetowej. Długość okresu promocyjnego oraz dostępne przepływności łączy uzależnione są od technologii, w której świadczona jest usługa dostępu do Internetu. W zależności o dostępnej technologii, Netia oferuje m.in. łącza: 1 lub 4 Mb/s za 49,90 zł/mies., 6 lub 8 Mb/s za 59,90 zł miesięcznie oraz 10 lub 20 Mb/s za 69,90 zł/mies. (ceny brutto).
 
Dzięki promocyjnym miesiącom za 1 zł efektywna cena łącza o prędkości do 4 Mb/s w pakiecie z telefonem to tylko 37,68 zł z VAT. Z kolei w przypadku zakupu samej usługi internetowej jej efektywna cena w umowie na 24 miesiące wynosi 43,79 zł brutto.

Lepszy Telefon 60

W ofercie głosowej Netii nadal dostępne są atrakcyjne abonamenty: Wieczory i Weekendy (49,90 zł), Non Stop (59,90 zł) i Non Stop Świat (69,90 zł). W ofercie pojawił się też nowy, tani plan telefoniczny Lepszy Telefon 60 w cenie 35,9 zł miesięcznie. W ramach tego abonamentu klient otrzymuje co miesiąc 60 minut rozmów lokalnych i międzymiastowych. Zakup abonamentu Lepszy Telefon 60 wraz z usługą internetową nie umożliwia skorzystania z warunków dla pakietu.

Na tych, którzy zdecydują się na Elektroniczny Obraz Faktury (EOF) czeka również promocja przy aktywacji usługi internetowej - 29 zł zamiast 99 zł.

Po zakończeniu okresu lojalnościowego, umowa przechodzi na czas nieokreślony, a opłaty abonamentowe pozostają bez zmian.

Źródło: Netia

Łukasz Miazga, wyświetlono 3388 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum