Blog BazaTelefonów.pl
 

HD Voice, eBiuro, 300 minut gratis - FreecoNet zaprasza do świata VoIP

Operatorzy 2010-09-08 16:50

FreecoNet Tlenofon SA - jeden z wiodących operatorów VoIP - wprowadził właśnie kolejne promocje dla swoich klientów. W ofercie, skierowanej zarówno do obecnych użytkowników, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają korzystanie z usług FreecoNet, dostępny jest profesjonalny sprzęt VoIP, darmowe doładowania konta oraz możliwość bezpłatnego testowania usług.

Obecnie FreecoNet proponuje dwie promocje. Telefon Gigaset A580IP i bramka VoIP Cisco PAP2T są dostępne - po obniżonych cenach i z doładowaniem konta od 200 do 300 minut na rozmowy - w ramach oferty „Zestawy promocyjne”. Urządzenia te cieszą się ogromną popularnością na rynku telefonii internetowej. Ich zaletą jest łatwa konfiguracja oraz prosta obsługa. Dodatkowo umożliwiają one prowadzenie rozmów równoległych (Cisco PAP2T), a dzięki nowoczesnym technologiom ECO DECT (Gigaset A580IP) zużywają nawet do 60 proc. mniej energii niż inne bezprzewodowe telefony Siemens.

W drugiej ofercie - "Zestaw eBiuro" - do każdego zakupionego modelu telefonu IP Yealink SIP-T22P z obsługą HD Voice, użytkownik otrzymuje od FreecoNet aż 3-miesięczny bezpłatny dostęp do usługi Wirtualny Faks. Telefon łączy w sobie modny i elegancki wygląd z licznymi profesjonalnymi aplikacjami telefonicznymi, dzięki czemu idealnie sprawdza się w przedsiębiorstwach, dla których liczy się wygoda, nowoczesność i prestiż. Adresatem promocji są głównie mikro i małe przedsiębiorstwa, które chcą za rozsądną cenę przejść na telefonię internetową i zacząć korzystać z oferowanych usług dodanych.

Więcej informacji na stronie:http://www.freeconet.pl/pl/promocje.

Źródło: FreecoNet

Wojtek Konopa, wyświetlono 3554 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum