Blog BazaTelefonów.pl
 

Garmin nuvi 3790T najlepszy w Europie

GPS 2010-09-09 07:16

Nawigacja Garmin nüvi 3790T wyróżniona została tytułem „Europejskiego przenośnego urządzenia nawigacyjnego 2010 – 2011” przez EISA (European Imaging and Sound Association).

Panel ekspertów EISA, reprezentowany przez ponad 50 przedstawicieli prasy branżowej z 19 krajów europejskich co roku wybiera produkty, które łączą w sobie zaawansowane technologie z intuicyjnością obsługi i elegancją wykonania. Tytuł przyznawany przez EISA otrzymują urządzenia, które mają szansę zostać docenione przez użytkowników poszukujących wysokiej jakości rozwiązań.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak prestiżowej nagrody, zwłaszcza, że to kolejne, po Red Dot Design Award, międzynarodowe wyróżnienie dla tego modelu. Nüvi 3790T to urządzenie, które ma klasę i styl wykraczającą poza rozwiązania oferowane na rynku – to dla nas powód do dumy” , powiedział Jakub Szałamacha, Marketing Manager Garmin Polska.

Nawigacja Garmin nüvi 3790T została doceniona przez ekspertów EISA za nadanie nowego znaczenia określeniu „przenośne urządzenie nawigacyjne”. Nüvi 3790T mierzy jedynie 8,95 mm grubości, a jego smukły wygląd pozwala na swobodne użytkowanie we wnętrzu samochodu, jak i poza nim.

Na uznanie ekspertów zasłużył także 4,3 calowy ekran LCD typu multitouch wyświetlający mapy 44 krajów europejskich zarówno w poziomym jak i pionowym położeniu. Panel ekspercki EISA docenił także dodatkowy głośnik umiejscowiony w uchwycie mocującym nawigację do szyby, który pozwala na komfortowy odbiór wskazówek głosowych podczas jazdy. Za przydatną funkcjonalność uznana została technologia nüRoute, która sprawia że nüvi 3790T staje się inteligentnym towarzyszem podróży, wyznaczając drogę na podstawie indywidualnych nawyków kierowcy oraz ogólnych trendów ruchu drogowego na danym odcinku trasy. Bezpieczeństwo w czasie jazdy zapewnia kompatybilność Bluetooth z ponad 200 modelami telefonów komórkowych, co pozwala korzystać z nawigacji jako zestawu głośnomówiącego podczas prowadzenia samochodu. Uznanie zdobyła również funkcja aktywowania nawigacji głosem umożliwiająca m.in. wyznaczanie celu bez używania klawiszy, za pomocą wydawanych komend głosowych.

Oficjalne wręczenie nagrody dla „Europejskiego przenośnego urządzenia nawigacyjnego 2010 – 2011” miało miejsce podczas tegorocznych targów IFA, które odbyły się w dniach 3 – 8 września w Berlinie.  

Więcej informacji na temat wyróżnienia EISA dla nawigacji Garmin nüvi 3790T można znaleźć na: http://www.eisa.eu/award/52/european-portable-navigation-device-2010-2011.html

Źródło: Garmin - Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3982 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum