Blog BazaTelefonów.pl
 

Eteryczna słuchawka Plantronics M100 Bluetooth

2010-09-09 16:08

Nowa ultra cienka i lekka, bezprzewodowa słuchawka oparta jest na uznanych już zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych firmy Plantronics, dlatego dostarcza wyraźny i naturalnie brzmiący dźwięk. Jest jedną z najcieńszych na rynku słuchawek, ma grubość zaledwie 8 mm. Świetne brzmienie gwarantują dwa mikrofony, system redukcji szumu wiatru i technologia Digital Signal Processing (DSP).

Plantronics M100 jest bardzo łatwa w instalacji i użyciu m.in. dzięki komunikatom głosowym informującym o pozostającym możliwym czasie rozmowy, niskim poziomie naładowania akumulatora, o statusie połączenia i wyciszeniu mikrofonu.

Dla posiadaczy iPhone’ów szczególnie ciekawą funkcją jest wskaźnik naładowania akumulatora na ekranie telefonu, w ikonie przedstawiającej słuchawkę Bluetooth. Pojawia się ona po sparowaniu słuchawki.W głośnym otoczeniu M100 automatycznie dostosowuje się do natężenia hałasu, dzięki czemu użytkownicy, mając zawsze wolne ręce, mogą skoncentrować się na swoich zadaniach. - Słuchawka M100 stworzona jest dla osób intensywnie pracujących i często podróżujących – twierdzi Jeff Ducote, senior director, Mobile Category w Plantronics. - M100 oferuje im niezrównaną jakość dźwięku, komfort i użyteczność w wyjątkowo eleganckim i lekkim stylu, który mam nadzieję klienci pokochają - dodaje.

CECHY
 

  • Więcej kolorów, większy wybór: Plantronics M100 oferowana jest głównie w kolorze antracytowym (charcoal gray). Może być dostępna także z innymi akcentami kolorystycznymi jak: lśniąca zieleń (glow Green), niebieski i iskrzący róż (electric sparkle pink)
  • Technologia Multipoint zapewnia parowanie jednego zestawu słuchawkowego z dwoma urządzeniami Bluetooth
  • Akumulator gwarantuje do 6 godzin rozmów i do 10 dni czuwania
  • Lekka i wygodna Plantronics M100 waży 9 gram i ma tylko 8mm grubości
  • Idealne dopasowanie, wygodę oraz wiele możliwości noszenia zapewniają miękkie douszne końcówki żelowe załączane do zestawu w trzech rozmiarach i opcjonalny zaczep na ucho
  • Gwarancja 24 miesiące
  • Cena: 249 zł brutto


Do nabycia w dystrybucji: KONTEL-TELECOM (WWW.KONTEL.PL) oraz AB (www.ab.pl), sklepach: Alsen (www.alsen.pl),  EURO (www.euro.com.pl), Komputronik (www.komputronik.pl) , Media Markt (www.mediamarkt.pl) i Saturn (www.saturnpolska.com)

Źródło: Informacja prasowa

Wojtek Konopa, wyświetlono 4100 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum