Blog BazaTelefonów.pl
 

Wirtualny Dysk – bezpieczne miejsce na pliki od Netii

Inne, Operatorzy 2010-09-10 10:01

Wirtualny Dysk od Netii to proste w obsłudze narzędzie do zarządzania swoimi plikami, umożliwiające dzielenie się nimi ze znajomymi, a także pozwalające bezpiecznie przechowywać duże ilości danych. W podstawowym wariancie usługa kosztuje tylko 2 zł miesięcznie.

„Rozwój technologii sprawia, że większość dokumentów jest dziś zapisywana i udostępniana w postaci cyfrowej. Dlatego wprowadziliśmy nową usługę, która pozwala na bardzo łatwe przechowywanie i dzielenie się plikami z każdego miejsca na świecie, w którym mamy dostęp do Internetu” – powiedział Artur Dominiak, dyrektor departamentu rozwoju i zarządzania produktami Home i SOHO/SME W Netii.
 
Wirtualny Dysk to przestrzeń w Internecie, pozwalająca na przechowywanie danych i udostępnianie ich wybranym użytkownikom. Jest zarządzany przez Internet, daje więc łatwy dostęp do zapisanych danych z dowolnego miejsca, co ułatwia np. dzielenie się plikami ze znajomymi. Jest też łatwy w obsłudze, mogą z niego korzystać również mniej zaawansowani użytkownicy.
 
Dane umieszczane na Wirtualnym Dysku są szyfrowane. Nie mają do nich dostępu osoby nieupoważnione przez użytkownika usługi i - w wariancie z nieograniczoną pojemnością - można go bezpiecznie wykorzystywać  do backupu danych. Zapisane pliki mogą być odzyskane w dowolnym momencie. Program automatycznie porządkuje zasoby dyskowe i prezentuje użytkownikowi pliki podzielone ze względu na typ, co pozwala szybko znaleźć potrzebne dokumenty.
 
Dla tych, którym wystarczy przestrzeń o pojemności 1 GB Netia przygotowała promocję – przez pierwszy miesiąc usługa jest dostępna za 1 grosz, potem kosztuje tylko 2 zł brutto miesięcznie. W ramach obecnej promocji hipnotyzującej, usługa ta jest domyślnie włączana wszystkim nowym klientom. Jeśli ktoś potrzebuje wirtualnego dysku o nieograniczonej pojemności, może skorzystać  z takiego wariantu w konkurencyjnej cenie 15 zł/miesiąc. Pomiędzy obiema wersjami usługi można płynnie przechodzić bez żadnych dodatkowych opłat. 

Źródło: Netia - Informacje Prasowe

Łukasz Miazga, wyświetlono 3598 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum