Blog BazaTelefonów.pl
 

Sklepy aetka wypełniają lukę na polskim rynku telekomunikacyjnym

2010-09-10 11:30

Prężnie rozwijająca się sieć sklepów telekomunikacyjnych aetka jest na dobrej drodze, żeby osiągnąć to, co innym się nie udało: zapewnić dostęp do najnowszych telefonów wszystkich producentów, w przystępnej cenie i z kompleksowym doradztwem.

Obszary działalności aetka

Dotąd klient poszukujący nowej komórki, notebooka czy nawigacji miał do wyboru trzy rozwiązania. Pierwszym był zakup produktu w salonie producenta, gdzie otrzymuje się sprzęt najwyższej jakości, ale bez możliwości porównania go z ofertą innych marek. Drugi to odwiedzenie dużej sieci handlowej, gdzie sprzedawcy czasem nie są zbyt chętni, by pomagać klientom. Trzeci sposób, nie dający możliwości obejrzenia sprzętu na własne oczy ani uzyskania fachowego doradztwa, opierał się na zakupach przez Internet. W przypadku telefonów komórkowych była też możliwość czwarta, polegająca na zakupie sprzętu z abonamentem u operatora, jednak oferowane w tym systemie telefony są zwykle droższe, chociaż płatność jest rozłożona na raty w ramach opłaty abonamentowej. Na szczęście każdy, dla kogo żaden z przedstawionych wariantów nie był optymalnym rozwiązaniem, może dziś udać się do jednego ze sklepów aetka i znaleźć tam wszystko, czego potrzebuje.

W aetka znajdziemy najnowsze telefony oraz akcesoria wszystkich wiodących producentów

Czym jest aetka?
aetka (wym. etka) to sieć sklepów telekomunikacyjnych, oferująca przede wszystkim produkty GSM. Oprócz telefonów komórkowych, aetka ma także bogate portfolio z zakresu automotive (nawigacje, CB radio), IT (notebooki, netbooki, routery) oraz szeroko pojętych multimediów (aparaty, pamięci przenośne, czytniki kart, itp.). aetka to marka grupy KOMSA, odpowiedzialna za sprzedaż produktów do klienta indywidualnego. Powstała w Niemczech w 2000 roku, stąd nazwa pochodząca od niemieckiej wymowy znaku @ (et). Na polskim rynku aetka działa aktywnie od 2009 roku i już może się pochwalić siecią kilkudziesięciu sklepów na terenie całej Polski.

Dlaczego warto odwiedzić sklep z szyldem aetka?
aetka to przede wszystkim obiektywne doradztwo i szeroki wybór urządzeń. Daje możliwość dotknięcia i sprawdzenia produktów, czym różni się od aukcji internetowych czy wirtualnych sklepów ze sprzętem. Jednym słowem, aetka to idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy nie lubią kupować kota w worku, chcą znaleźć ofertę wielu producentów w jednym miejscu, po to, by móc porównać dane modele, a przy tym mieć gwarancję fachowej i przyjaznej pomocy wysoko wykwalifikowanego personelu.

Salon aetka - Nipol Media we Wrocławiu

Bo liczy się i jakość, i cena
Filozofią realizowaną we wszystkich punktach aetka jest dostarczanie wysokiej jakości produktów w rozsądnej cenie. Dlatego aetka sprzedaje wyłącznie nowe, oryginalne produkty oraz akcesoria. Dzięki temu klient unika sytuacji, kiedy w komisie lub innym nieautoryzowanym punkcie oferuje mu się telefon z niepewnych źródeł. W aetka znajdziemy najnowsze telefony oraz akcesoria wszystkich wiodących producentów. Klienci mogą też liczyć na częste promocje cenowe.

Źródło: Informacja prasowa

Wojtek Konopa, wyświetlono 4347 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum