Blog BazaTelefonów.pl
 

Katy Perry specjalnie dla Was!

Inne 2010-09-21 13:07

Gwiazda muzyki pop przyjęła zaproszenie Ery i już niebawem wystąpi w Warszawie! Koncert promujący album „Teenage dream” odbędzie się 5 października w warszawskim klubie Stodoła. Występ piosenkarki jest jednym z etapów projektu „Katy Perry Pop Video”.

Katy Perry nie dała się długo prosić. Amerykańska artystka przyjęła zaproszenie Ery i już wkrótce, po raz pierwszy w swej karierze, wystąpi nad Wisłą. Fani piosenkarki z niecierpliwością czekają na październikowy koncert w warszawskiej Stodole. Katy znana jest z dobrego kontaktu z publicznością, a jej występy gromadzą tłumy wielbicieli. Show charyzmatycznej wokalistki to potężna dawka przebojowych rytmów, ale nie tylko. Katy Perry dba o to, aby jej koncerty miały godną oprawę i były przyjemnością zarówno dla ucha, jak i dla oka.

Dla polskich fanów Katy Perry warszawski koncert będzie niepowtarzalną okazją do świetnej zabawy i jedyną szansą posłuchania jej najnowszych utworów na żywo w Polsce! Krążek „Teenage dream” pełen jest radosnych, energetycznych brzmień, a piosenka „California Gurls” w duecie z Snoop Dogiem stała się jednym z największych przebojów lata 2010 r. Wszystko to sprawia, że koncert wokalistki jest najbardziej oczekiwanym wydarzeniem muzycznym tej jesieni! Jakie niespodzianki przygotuje dla nas zagraniczna gwiazda? Przekonamy się już wkrótce!

Może zadajesz sobie pytanie, gdzie można kupić bilety na warszawski koncert Katy Perry? Już teraz bilety w cenie 121 zł są dostępne w sieci sprzedaży EVENTIM, Empikach oraz na stronie www.eventim.pl oraz www.livenation.pl.

Źródło: Twojaera.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3707 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum