Blog BazaTelefonów.pl
 

Listonic już wkrótce dostępny dla BlackBerry

Aplikacje 2010-09-24 11:30

Listonic jest łatwym w obsłudze systemem mobilnych list (zakupów), umożliwiającym bezprzewodową synchronizację (dodawanie, usuwanie, edycja wpisów) za pomocą naszego telefonu. Niestety, do tej pory nie był on dostępny dla terminali produkcji Research In Motion, co jednak według ostatnich informacji ma w najbliższym czasie ulec zmianie.

 

Lista zakupów Listonic jest produktem unikalnym w kraju ale także w skali światowej. O jego wyjątkowości decyduje zbiór cech, który pozwoliliśmy sobie określić mianem Sześciu mocy Listonica:

  • Moc edycji – listę zakupową możecie edytować z wykorzystaniem dowolnego, używanego przez Was urządzenia mobilnego.
  • Moc przywoływania – Wasze listy zakupów są wszędzie z Wami. Zawsze kiedy ich potrzebujecie.
  • Moc współdzielenia – kiedy ktoś z Was wyedytuje listę, zmiany zostaną naniesione także na listach pozostałych członków rodziny, przyjaciół, znajomych itp.
  • Moc zapamiętywania – Listonic zapamiętuje Wasze listy zakupów co znajduje zastosowanie przy cyklicznych, powtarzalnych zakupach (tygodniowych, miesięcznych, „na specjalne okazje”).
  • Moc opamiętania – badania „Journal of Consumer Research” dowodzą, że ludzie robiący zaplanowane zakupy z listą wydają na nie zdecydowanie mniej, niż Ci którzy decyzje zakupowe podejmują w miejscu sprzedaży.
  • Moc transformacji – jeżeli Wasze urządzenie mobilne jest z jakiegoś powodu niedostępne listę Listonica możecie z łatwością wydrukować w kilku eleganckich i przejrzystych formatach.

Źródło: Bbnews.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4240 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum