Blog BazaTelefonów.pl
 

SwiftKey dla Androida

Internet, Telefony 2010-09-27 10:58

Zadebiutowała aplikacja SwiftKey dla urządzeń działających pod kontrolą platformy mobilnej Google. Zgodnie ze słowami twórców aplikacji, SwiftKey jest nowym rewolucyjnym sposobem na przewidywanie słów podczas tworzenia wiadomości tekstowych na telefonach komórkowych.

SwiftKey jest aplikacją będąca zamiennikiem dla standardowej klawiatury  dostępnej w telefonach z systemem Android. Podczas okresu publicznej bety, aplikacja została pobrana ponad 250 tys razy. SwiftKey wykorzystuje silnik TouchType Fluency Prediction do przewidywania słów podczas tworzenia wiadomości tekstowej.

“Wraz z SwiftKey twoje następne słowo jest przewidywane z niezwykłą dokładnością, jedna trzecia sugestii jest prawidłowa już za pierwszy razem, zazwyczaj nie potrzebujesz wybierać więcej niż dwóch dodatkowych liter tworząc wiadomość tekstową.” Tworzenie SMS-ów, e-maili staje się o 50% szybsze wykorzystując SwiftKey.

Twórcy aplikacji twierdzą również, że SwiftKey jest niezwykle inteligentną oraz nieomylną aplikacją. Aktualnie aplikacja wspiera 9 języków: w tym angielski, hiszpański, niemiecki, włoski. Więcej języków ma pojawić się już w najbliższym czasie.

Klawiatura SwiftKey zdobyła miano najpopularniejszej dostępnej w Android Market zdobywając przy okazji setki pozytywnych opinii. Portale, które wyrażały się w superlatywach na temat SwiftKey to m.in Gizmodo, Engadget, Mobile Crunch. Niektórzy twierdzą nawet, że SwiftKey jest klawiaturą lepszą od Swype.

Aplikacja SwiftKey niestety należy do tych płatnych dostępna jest ona w Android Market w cenie £0.60 do 30 września tego roku. Wersja trial aplikacji ma pojawić się w sklepie mobilnym Google już w najbliższym czasie. Dla użytkowników rodzimego Android Market mam częściowo dobrą wiadomość, wersja beta aplikacji może zostać wciąż pobrana z wykorzystaniem sklepu z aplikacjami Google. Zapraszam do jej testowania.

Poniżej wideo prezentujące SwiftKey w akcji:

Źródło: Mobilemarketing.pl, SwiftKey

Wojtek Konopa, wyświetlono 3713 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum