Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowość na rynku - kino domowe Blu-ray HT2-M200 marki FUNAI

Inne 2010-09-28 18:16

Na rynku odtwarzaczy Blu-ray robi się coraz tłoczniej. Znana z niezawodności swoich produktów japońska firma FUNAI prezentuje kino domowe wyposażone w prawdziwą kaskadę funkcjonalności: vTuner, fun-Link i wejście MP3 Line-in. To jedynie wierzchołek orientalnej góry lodowej, stanowiącej o najwyższej jakości cyfrowej rozrywki z użyciem tego nowego sprzętu.

Poprzedni model kina domowego FUNAI, B1-M110, święcił prawdziwe triumfy, jednak teraz na półki trafia wzbogacona o liczne udogodnienia wersja HT2-M200. Z istotnych ciekawostek warto zwrócić uwagę na vTuner, który pozwala na swobodne korzystanie z bogactwa internetowych stacji radiowych. Z kolei fun-Link zapewnia kompatybilność HDMI ze standardem CEC: oznacza to możliwość obsługi podłączonych, kompatybilnych urządzeń za pomocą jednego pilota. Na obudowie znajdziemy również funkcjonalne wejście HDMI.

Nowe kino domowe FUNAI pozwala rzecz jasna na oglądanie filmów w jakości Full-HD 1080p, przy zapewniającej kinowe wrażenia dynamice 24 klatek animacji na sekundę. Co istotne, nie zapomniano o możliwości przeskalowania standardowego obrazu DVD do rozdzielczości 1920 x 1080. Podobnie jak w przypadku B1-M110, natrafimy tu na opcję Bonus View. Daje ona możliwość wkomponowania drugiego, udźwiękowionego przekazu wideo w obręb pierwszego – można zatem oglądać np. komentarz reżyserski równolegle z wyświetlanym filmem.

Kino domowe HT2-M200 od FUNAI obsługuje praktycznie wszystkie liczące się rodzaje dysków i formaty zapisu, z uwzględnieniem DivX wraz z dołączonymi napisami. Nie zabrakło w nim także wejścia na kartę SD, co oznacza prostą drogę do dzielenia się z widzami lub słuchaczami zdjęciami, filmami z kamery cyfrowej lub muzyką. Umieszczone w napędzie pozycje możemy również wzbogacić o dane dodatkowe, pokroju alternatywnych napisów, zwiastunów, zdjęć – jest to zasługa znanej od pewnego czasu technologii BD-Live.

Nie bez znaczenia są także rozbudowane możliwości systemu audio. Łączna moc wyjściowa to 1000W (5x 167W + 167W, czyli 5.1ch) z predefiniowanymi ustawieniami , takimi jak Jazz, Rock, Sport lub Classic. Całość okraszono kodekiem DTS HD, gwarantującym bezstratną kompresję dźwięku.

Podsumowując, kino domowe FUNAI HT2-M200 to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Sprzęt naszpikowany technologicznymi ciekawostkami został równocześnie stworzony w taki sposób, by jak najbardziej ułatwić i uprzyjemnić życie amatorom dobrego kina.

Źródło: Funai

Wojtek Konopa, wyświetlono 3926 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum