Blog BazaTelefonów.pl
 

iPod dla pracownika zwolniony z podatku

Inne 2010-09-30 10:56

Od 20 maja 2010 roku obowiązuje znowelizowana ustawa o PIT, która pozwala na otrzymywanie prezentów do 200 złotych bez podatku. Odnosi się ona do akcji promocyjnych i reklamowych prowadzonych przez firmy. iSource, oficjalny dystrybutor Apple w Polsce, wprowadził atrakcyjną ofertę biznesową – kultowy iPod shuffle najnowszej generacji dostępny jest za mniej niż 200 zł.

Kwota zwolnienia z PIT świadczeń otrzymywanych z promocją i reklamą przedsiębiorcy została w drugiej połowie maja podwojona i wynosi obecnie 200 zł. Wcześniejsza cena potencjalnych podarków była dla wielu niesatysfakcjonująca. Wraz z nowelizacją prawa firma iSource wprowadza zachęcającą ofertę B2B, a w niej nowy odtwarzacz shuffle, dostępny za mniej niż 200 złotych. Firmy, które wręczą taki prezent, nie zapłacą podatku.

- Wyższy limit na prezenty przekazywane przez firmę to potencjalne ułatwienie dla przedsiębiorstw stosujących programy wsparcia sprzedaży. Firma iSource oraz partnerzy dedykowani do obsługi klientów b2b sprawnie dostosowała się do nowej sytuacji na rynku i oferuje kultowe, pożądane przez wszystkich odtwarzacze iPod shuffle w cenie poniżej 200 zł przy zakupach wolumenowych. Każdego cennego pracownika czy kontrahenta, będącego na bieżąco z najnowszymi trendami w designie oraz najnowszych technologiach, na pewno ucieszy iPod np. z wygrawerowanym logo firmy– mówi Paweł Małecki, Senior Product Manager z firmy iSource S.A. – Dzięki swojej popularności iPod pozwoli na efektywniejsze przeprowadzanie akcji promocyjnych i reklamowych.

Prezenty z logo firmy to rozwiązanie stosowane przez przedsiębiorstwa, którym szczególnie zależy na budowaniu lojalności pracowników. Wyróżnienie w postaci firmowego iPoda na pewno poprawi stosunek pracownik – pracodawca.

-iPod to idealny upominek dla prestiżowych klientów, których firma chce docenić i zatrzymać przy sobie. To także doskonały element programów lojalnościowych oraz świetny prezent dla najlepszych pracowników. Co więcej, iPody znakomicie sprawdzają się też w rożnego rodzaju akcjach promocyjnych i marketingowych, np. konkursach skierowanych do klientów końcowych. –mówi Malwina Kośka z iSource S.A.

Wszystkie nowe odtwarzacze Apple, już dostępne w Polsce, prezentują szereg nowoczesnych i wszechstronnych funkcji. iPod shuffle dostępny jest w nowych, metalicznych kolorach, z wygodnym do przypięcia klipsem. Dzięki intuicyjnym przyciskom można łatwo odtwarzać muzykę. Po naciśnięciu klawisza VoiceOver możliwe jest usłyszenie tytułu utworu, nazwiska jego wykonawcy, menu z listami odtwarzania lub informacji o stanie baterii. Sam iPod shuffle pomieści setki utworów i list odtwarzania, a dzięki Genius Mixes można znakomicie dostosować muzykę do swojego nastroju. Czy taki innowacyjny prezent nie zachęci klientów i kontrahentów?

Źródło: iSource S.A.

Wojtek Konopa, wyświetlono 3413 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum