Blog BazaTelefonów.pl
 

Pierwsza aplikacja społecznościowa dla fanów motoryzacji- CarZar

Ciekawostki 2010-09-30 13:07

CarZar przedstawił pierwszą aplikację geolokalizacyjno-społecznościową dla fanów motoryzacji na trwających targach Paris Motor Show 2010. Aplikacja pozwala na dzielenie się swoją pasją wszystkim fanom motoryzacji na całym świecie wprost za pomocą urządzeń z iOS.

Użytkownicy aplikacji mogą w prosty sposób zrobić zdjęcie samochodu, po to, aby podzielić się nim z pozostałymi osobami korzystającymi z CarZar.com na całym świecie.  Podczas robienia zdjęć dodawana jest informacja na temat naszej lokalizacji, użytkownik ma ponadto możliwość aktualizacji informacji dotyczących swojego samochodu, dodawania komentarzy. Zrobione przez nas fotografię mogą być udostępniane w pozostałych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Foursquare oraz Gowalla. Dodając nowe zdjęcia każdy ma szansę odblokować nowe odznaki, czy też nagrody takie jak zniżki, kupony.

Jared Hamilton, współtwórca CarZar powiedział: “W Stanach Zjednoczonych na drogach jest prawie ćwierć miliarda samochodów, co za tym idzie, tyle samo kierowców. Większość z nich myśli już o wymarzonym samochodzie, lub też go posiada. Serwis geolokalizacyjny CarZar pozwala większości na dzielenie się swoją pasją, aspiracjami, informacjami z wykorzystaniem serwisów społecznościowych.”

Aplikacja CarZar dostępna jest za darmo dla użytkowników telefonu iPhone, tabletu iPad oraz odtwarzacza muzycznego iPod Touch.

Fani motoryzacji będą zachwyceni, od dzisiaj mogą oni dzielić się odkryciami samochodowymi z setkami osób na całym świecie wprost za pomocą urządzenia mobilnego

Źródło: Mobilemarketing.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3802 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum