Blog BazaTelefonów.pl
 

Serwis iStore.pl udostępnia WebAPI

Inne 2010-09-30 14:31

Platforma sklepowa iStore.pl poinformowała, że w niedługim czasie udostępni swoim Klientom usługę sieciową WebAPI. To ważna i oczekiwana wiadomość dla Użytkowników serwisu.

iStore.pl to najstarsza i pierwsza na polskim rynku platforma sklepowa. Oferuje swoim Klientom gotowe, kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia sklepu internetowego. Aktualnie skupia ponad 1000 sklepów z różnorodnych branż.

Już niedługo dzięki udostępnieniu WebAPI, właściciele sklepów prowadzonych na platformie iStore.pl zyskają możliwość praktycznie dowolnej rozbudowy swoich narzędzi sprzedażowych i integracji mechanizmu sklepowego z systemami i procesami stosowanymi wewnątrz firmy. Obecnie WebAPI jest już udostępnione na produkcyjnych serwerach serwisu. Mają do niego dostęp wybrani developerzy, ale w niedługim czasie usługa zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym Klientom.

Udostępnienie WebAPI to kolejny element naszej strategii – budowania kompletnego, otwartego na potrzeby Sprzedawców środowiska sklepowego – mówi Tomasz Cynar dyrektor i twórca serwisu. - Staramy się budować jak najszerszy ruch zakupowy kierowany do naszych sklepów naszych Klientów, np. przez bezkosztowo pozyskiwany ruch z porównywarki Ceneo.pl. Dzięki modułowi iStore.Designer, uruchomionemu w ostatnim czasie, otworzyliśmy platformę na możliwość budowania całkowicie indywidualnych rozwiązań graficznych opartych na naszym silniku programistycznym.

Już wkrótce dzięki WebAPI, Klienci iStore.pl otrzymają możliwość tworzenie własnych, indywidualnych rozwiązań handlowych, logistycznych czy administracyjnych. W znaczny sposób ułatwi to obsługę procesów przed- i posprzedażowych w ich sklepie. Serwis zapowiada, że wkrótce udostępni swoim Sprzedawcom kilka przydatnych i ciekawych narzędzi, zbudowanych w oparciu o iStore WebAPI.

Źródło: Allegro

Wojtek Konopa, wyświetlono 3954 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum