Blog BazaTelefonów.pl
 

Wypożyczalnia okularów 3D w Sony Style Arkadia

Technologie 2010-09-30 15:07

Zaproś znajomych i przyjaciół na pełną wrażeń wyprawę do świata 3D w swoim domu. Teraz jest to możliwe dzięki firmie Sony, która tej jesieni otworzyła wypożyczalnię okularów 3D w Sony Style Arkadia. Posiadacze telewizorów Sony BRAVIA 3D mogą wypożyczyć dla swoich najbliższych dowolną liczbę okularów 3D i przenieść się z nimi do pełnego niespodzianek świata trójwymiaru. Czy to oglądając filmy w 3D, czy korzystając ze znajomymi z Sony PlayStation Move – wrażenia będą niezapomniane. Okulary są dostępne w dwóch rozmiarach oraz, dla chętnych, w pakiecie z nadajnikiem sygnału 3D.


 

Telewizory Sony BRAVIA 3D oferują obraz w technologii 2D i 3D. Z tej pierwszej korzystamy zazwyczaj podczas oglądania programów informacyjnych czy rozrywkowych. Jednak gwarancją prawdziwej przygody oraz niezapomnianych wrażeń jest 3D. Do naszej dyspozycji są nie tylko przystosowane do tejtechnologii filmy, ale i jeden z najbardziej pożądanych przez fanów gier: Sony PlayStation Move. Teraz mogą oni spędzić całe godziny grając z przyjaciółmi na PlayStation 3 w Start the Party, Sports Champions czy KungFu Rider. Niezwykle precyzyjny kontroler ruchu umieści ich w samym środku akcji, a technologia 3D dodatkowo nada realności temu wirtualnemu światu gier na PlayStation 3.

Dzięki wypożyczalni okularów w Sony Style Arkadia posiadacze telewizorów Sony BRAVIA 3D będą mogli cieszyć się w większym gronie wrażeniami, jakie zapewnia oglądanie filmów 3D i granie w gry przy wykorzystaniu PlayStation Move. Okulary są dostępne w dwóch rozmiarach i trzech kolorach – czarnym, różowym i niebieskim. Informacje o rezerwacji i cenniku można uzyskać telefonicznie pod warszawskim numerem (22) 356 10 99.
 
Do prawidłowego działania okularów niezbędny jest nadajnik podczerwieni TMR-BR100, podłączany za pomocą łącza USB bezpośrednio do telewizora. Można go również wypożyczyć w pakiecie z okularami.

Okulary 3D z aktywną przesłoną to połączenie najnowocześniejszej technologii z futurystycznym wzornictwem. Dzięki elastycznym zausznikom oraz regulowanym oprawkom są bardzo wygodne, a wyjątkowo długa żywotność baterii (do 100 godzin) umożliwia obejrzenie do 50 pełnometrażowych filmów w 3D.

W zależności od popularności, jaką będzie cieszyć się wypożyczalnia okularów 3D, rozważana będzie możliwość wprowadzenia podobnej usługi w innych placówkach np. Sony Centre (na terenie całego kraju).

Źródło: Sony

Wojtek Konopa, wyświetlono 3912 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum