Blog BazaTelefonów.pl
 

Bezprzewodowy zestaw od Gigabyte KM7600

Gadżety 2010-10-07 09:32

Gigabyte, wiodący producent kart graficznych i płyt głównych ma przyjemność zaprezentować kolejny zestaw peryferii. W skład Gigabyte KM7600 wchodzą bezprzewodowa klawiatura oraz myszka.

Klawiaturę wyposażono, oprócz standardowych klawiszy, w 14 dodatkowych przycisków funkcyjnych do sterowania multimediami i dodatkami oraz eleganckie pokrętło głośności. Nie zapomniano o dużych przyciskach Spacji i Enter – rozwiązaniu coraz rzadziej stosowanemu we współczesnych klawiaturach. Całość zasilana jest dwiema bateriami AA, popularnymi „paluszkami”. Specjalna dioda wskaźnika poziomu naładowania baterii poinformuje nas, kiedy powinniśmy pomyśleć o wymianie zasilania. Dodatkowo – klawiatura posiada klawisze o delikatnym i cichym skoku, co z pewnością pozytywnie wpłynie na kulturę i wygodę pracy. Wymiary klawiatury to 467 (długość) x 205 (szerokość) x 31,2 (wysokość) mm.

Kompaktowe rozmiary myszy (100 (długości) x 60 (szerokość) x 36.5 (wysokość) mm) sprawią, że praca zarówno przy komputerze biurkowym jak i z laptopem w podróży będzie przyjemna. Dzięki dokładnemu czujnikowi optycznemu, mysz pracuje praktycznie na każdej powierzchni, zaś gumowane uchwyty umożliwiają dokładne i pewne trzymanie nawet przez osoby o większych dłoniach. Warto też wspomnieć, że mysz wyposażono w przycisk do regulacji czułości – możliwa jest zmiana między 800 a 1600 dpi.

Komunikacja z komputerem odbywa się dzięki wykorzystaniu miniaturowego odbiornika USB, który działa w paśmie 2,4 GHz. Chowany w podstawie myszki, zawsze będzie pod ręką i nie zajmie zbędnego miejsca. Zastosowanie wspomnianej częstotliwości umożliwia bezproblemową komunikację z komputerem z odległości nawet 13 metrów (bez przeszkód po drodze), zaś prędkość transmisji na poziomie 2 Mbit/s gwarantuje brak strat w sygnale i przesyłanych danych.

Więcej informacji na temat Gigabyte KM7600 można znaleźć na tej stronie.

Źródło: Gigabyte

Wojtek Konopa, wyświetlono 3893 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum