Blog BazaTelefonów.pl
 

Najmniejszy Koncert Świata Radia Roxy i Ovi Muzyka

Inne 2010-10-08 10:52

8 października 2010 ukaże się płyta DVD z nagraniem występu Muńka - pierwszy tom z serii „Najmniejsze Koncerty Świata”. To wyjątkowy cykl albumów m.in. z zapisem 9 koncertów, które w 2009 i 2010 zorganizowały Radio Roxy i OVI Muzyka (wcześniej Nokia Music Store).

Nowej odsłonie Najmniejszych Koncertów Świata, realizowanych na przełomie 2009 i 2010 r. w  Alvernia Studio koło Krakowa, towarzyszyło hasło „9 gwiazd w 9 miesięcy”. Radio Roxy i OVI Muzyka co miesiąc zapraszali na muzyczne spotkania 20 widzów - wstęp na widownię na Najmniejsze Koncerty Świata można było wygrać w konkursie SMS-owym, a zwycięzców wyłaniali sami artyści.

Serię koncertów rozpoczął 27 października 2009 występ Sidneya Polaka. W kolejnych odsłonach NKŚ wystąpili: Maria Peszek, Voo Voo  i Haydamaky, Tomek Lipiński & TILT, Lech Janerka, Pustki,  Muniek, Hey oraz Giulia & los Tellarini (wykonawcy przeboju Barcelona z filmu Vicky Cristina Barcelona Woody'ego Allena).

 Każdy z Najmniejszych Koncertów Świata został zarejestrowany na wideo – i już od piątku będzie je można kupić na płycie DVD. To wyjątkowa gratka dla fanów, którym nie udało się znaleźć w gronie 20 szczęśliwców uczestniczących w występach na żywo.

 Jako pierwszy w serii „Najmniejsze Koncerty Świata” ukaże się zapis występu Muńka – 8 października. Kolejne płyty, wydawane co piątek, będą zawierały nagrania pozostałych koncertów ostatniej edycji NKŚ, kolekcję wzbogacą też albumy z DVD z zapisem Najmniejszych Koncertów  Myslovitz oraz T.Love po raz pierwszy wydanych w 2006 r. Wydawnictwa te, w swojej premierowej edycji, doczekały się odpowiednio: statusu platynowej i złotej płyty.

Seria „Najmniejsze Koncerty Świata” będzie dostępna w kioskach, salonach Empik i sklepach muzycznych, a także na www.kulturalnysklep.pl oraz pod numerem infolinii 801 130 000.

Wydawcą serii jest Agora.

Wszystkie koncerty w wersji audio można dodatkowo pobrać z music.ovi.com

Wydanie kolekcji wspiera kampania promocyjna prowadzona w stacjach telewizyjnych (m.in. TVP1,TVN, Polsat), w radiu (Radio Roxy, TOK FM, Złote Przeboje), prasie („Gazeta Wyborcza" i jej dodatki oraz „Metro"), na nośnikach reklamy zewnętrznej AMS oraz w internecie (serwisy z Grupy Gazeta.pl). Spot tv przygotował Timecode, a emisje zakupił dom mediowy Starlink.

Najmniejsze Koncerty Świata organizowane są przez Radio Roxy od 2006 r. Pierwszą gwiazdą NKŚ była grupa Myslovitz. Na kolejnych koncertach wystąpili: Kult, T.Love, Reamonn, Marillion, Homo Twist i Rasmus.

Źródło: Kulturalnastrefa.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3894 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum