Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe Gadu-Gadu ma być leciutkie i szybkie

Internet 2010-10-13 10:50

Nowe wydanie popularnego komunikatora Gadu-Gadu ma się pojawić na przełomie 2010 i 2011 r. Przedstawiciele producenta, GG Network, dość oszczędnie wypowiadają się na temat tej aplikacji, ale zaznaczają przy tym, że jest na co czekać.

"Im dłużej nad nim [nowe Gadu-Gadu] pracujemy, tym bardziej nam się podoba - powiedział Marek Soból, dyrektor ds. prywatności w GG Network, na konferencji poświęconej nowościom w serwisie społecznościowym GG.pl.

Nowe gadu-Gadu będzie aplikacją wielosystemową. Program będzie "leciutki", ma się szybko uruchamiać i zajmować niewiele pamięci komputera. "Naszym zdaniem będzie bardzo podobał się ludziom, którzy tęsknią za wersją nr 7 komunikatora, z uwagi na jej prostotę i funkcjonalność komunikacyjną" - przekonywał Soból.

Gadu-Gadu stało się w Polsce synonimem komunikatora - z aplikacji korzysta miesięcznie 10 milionów internautów. Przez 10 lat od powstania aplikacja obrosła w nowe funkcje i usługi, wskutek czego jest krytykowana za dużą zasobożerność i przeładowanie. Testy potwierdzają, że pod względem wygody pracy Gadu-Gadu odstaje od innych, konkurencyjnych komunikatorów.

Wypada więc tylko kibicować, aby zapowiedzi GG Network znalazły potwierdzenie w faktach.

Źródło: IDG

Wojtek Konopa, wyświetlono 3498 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum