Blog BazaTelefonów.pl
 

VoIPoint jedynym autoryzowanym dealerem marki Yealink

Operatorzy, Technologie 2010-10-18 14:24

Yealink, producent telefonów IP zapewniających dźwięk w jakości HD ogłosił, że jego jedynym autoryzowanym dystrybutorem na Polskę będzie firma VoIPoint.

VoIPoint to największy w Polsce dostawca urządzeń do telefonii internetowej, już wcześniej był głównym dystrybutorem produktów Yealink. Teraz obydwie firmy zdecydowały się zacieśnić współpracę. Podpisane w Xiamen, w dniu 15 października 2010 r., porozumienie gwarantuje firmie VoIPoint pozycję jedynego dystrybutora marki Yealink z oficjalną autoryzacją producenta.

Wyróżnikiem oferty VoIPoint są m.in. profesjonalne telefony IP marki Yealink, które zapewniają znakomitą jakość dźwięku HD (High Definition), mają polskie menu i są energooszczędne. Na polskim rynku dostępne są także telefony video, bramki VoIP, moduły sekretarskie, słuchawki oraz telefon USB. Wysoką jakość produktów potwierdza wystawiana przez VoIPoint dwuletnia gwarancja na wady fabryczne i wady podzespołów.  Polski dystrybutor zapewnia także usługi wsparcia technicznego.

Dla klientów VoIPoint szczególnie ważny jest fakt, iż telefony Yealink pozwalają na płynne migrowanie przedsiębiorców z systemu analogowego do platform SIP, które redukują koszty i generują dodatkowe korzyści. Ponadto telefon T18 i seria telefonów T2X są zgodne z serwerem telekomunikacyjnym IP Office 500 6.0 Avaya, światowego lidera w dziedzinie systemów komunikacji dla przedsiębiorstw.

Pełna oferta produktów wraz ze specyfikacją jest dostępna na stronie: www.yealink-polska.pl. Informacje na temat technologii VoIP dostępne są pod adresem: http://www.voipoint.pl

Źródło: Voipoint

Wojtek Konopa, wyświetlono 3907 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum