Blog BazaTelefonów.pl
 

Samsung Galaxy Tab oraz Nokia N8 w sieci Era

Operatorzy 2010-10-19 10:34

Do oferty Polskiej Telefonii Cyfrowej, operatora sieci Era trafił długo oczekiwany tablet działający pod kontrolą Androida, Samsung Galaxy Tab. Ponadto operator zdecydował się na wprowadzenie flagowego modelu Nokia N8 z Symbian^3. Wspomniane urządzenia dostępne są w ofercie “telefon bez umowy- oferta specjalna”.

Samsung Galaxy Tab dostępny jest dla konsumentów bez konieczności podpisania umowy w cenie 3099 złotych, telefon firmy Nokia, model N8 odpowiednio w cenie 2089 złotych. Sprzedawane urządzenia nie posiadają blokady simlock, co umożliwia ich działanie bez względu na wybór sieci. Regulamin nowej oferty dostępny jest pod tym odnośnikiem.

Patrząc na cenę tabletu w, którym pokładane są wielkie nadzieje zaczynam obawiać się czy są jakiekolwiek szanse na jego wysoką sprzedaż w szczególności na naszym rodzimym rynku. Bardzo mała liczba konsumentów zdecyduję się na zakup urządzenia, które pod względem funkcjonalności odbiega znacznie od tradycyjnego laptopa, netbook’a. Stwierdzę nawet, że wspomniana zaporowa cena jest czynnikiem, który spowoduje, że Samsung Galaxy Tab będzie w naszym kraju produktem niszowym. Niestety produkt, który miał konkurować z iPadem stanie się kolejnym urządzeniem o wielkim niewykorzystanym potencjale. Nikt o zdrowych zmysłach nie zakupi Samsung Galaxy Tab mając w tej samej, niższej cenie tablet oferujący praktycznie tą samą funkcjonalność- Apple iPad.

Źródło: Mobilemarketing.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 4182 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum