Blog BazaTelefonów.pl
 

Biały iPhone 4 tylko dla wyjątkowo cierpliwych

Telefony 2010-10-27 11:47

Steve Jobs uznał zwolenników swojej firmy za ludzi wyjątkowo cierpliwych. Na białą wersję iPhone`a 4, która początkowo miała pojawić się razem z czarną, klienci czekają już kilka miesięcy. Wygląda na to, że poczekają jeszcze kilka kolejnych...

Rzecznik firmy Apple w oficjalnym oświadczeniu powiedział: Jest nam niezmiernie przykro, że po raz kolejny zawiedliśmy klientów oczekujących na białą wersję iPhone`a ale zdecydowaliśmy się odłożyć jego premierę do wiosny.

W oświadczeniu nie ma ani słowa o powodach opóźnienia premiery. Jeśli w dalszym ciągu sprawy będą toczyły się w takim tempie to szybciej doczekamy iPhone`a 5 niż białej czwórki.

Źródło: Allthingsd.com

Wojtek Konopa, wyświetlono 3952 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Komentarze naszych użytkowników: (1):
  • EuroP (213.241.66.xxx) @ 2010-12-08 12:53:

    Jak donosi serwis Cult of Mac przyczyna opóźnienia jest dość… nieoczekiwana. Podobno problem ma związek z wbudowanym aparatem fotograficznym - białe półprzejrzyste szkło przepuszcza zbyt dużo światła, które destrukcyjnie wpływa na jakość zdjęć. Jest to odczuwalne jeszcze mocniej w przypadku korzystania z lampy błyskowej. Wygląda na to, że projektanci produktów Apple będą zmuszeni zmienić design białego iPhone'a.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum