Blog BazaTelefonów.pl
 

Nowe modele telefonów w ofercie Play

Operatorzy, Telefony 2010-11-02 12:21

Od 3 listopada do podstawowej oferty telefonów zostaną dodane dwa modele: Nokia X6 i Emporia V35 Elegance.

 

Nokia X6
Nokia X6 to wszechstronne urządzenie przystosowane do rozrywki, odtwarzające do 35 godzin muzyki z wbudowanej pamięci 8 GB i wyposażone w wyświetlacz dotykowy o przekątnej 3,2”. Model ten umożliwia przeglądanie zdjęć, filmów wideo i stron internetowych na panoramicznym ekranie o proporcjach 16:9. Nokia X6 tętni życiem, dając dostęp z ekranu głównego do 20 znajomych, ulubionych wirtualnych społeczności, takich jak Facebook oraz do Ovi Store.


Emporia V35
Po prostu rozmawiaj. Emporia V35 Elegance sprowadza rozmowy komórkowe do absolutnych podstaw. Wszystkie ważne funkcje wybiera się bocznymi przyciskami, dzięki czemu menu staje się zbędne. emporia ELEGANCE to telefon komórkowy, który wyjątkowo trafnie spełnia oczekiwania konsumenta co do łatwej komunikacji.


Z jednej strony prosta i łatwa funkcjonalność telefonu czyni instrukcję obsługi zbędną, z drugiej zaś minimalizm jego kształtów zadowoli każdego miłośnika dobrych projektów. Bez zbędnych dodatków.

Dodatkowo do oferty na życzenie zostają wprowadzone następujące modele:

Samsung C3300
Samsung C3300 wyposażono w dotykowy wyświetlacz o przekątnej 2.4”. Dzięki niemu z łatwością można zarządzać wszystkimi funkcjami telefonu, pobierać aplikacje, czy grać w gry Java. Intuicyjność obsługi zapewnia również wygodne menu. Z poziomu ekranu głównego użytkownik zyskuje szybki dostęp do rozszerzonego panelu widgetów w formacie 3×3 – kalendarza, skrótów i wielu innych możliwości. Samsung C3300 to telefon wyposażony m.in. w radio, odtwarzacz MP3, dźwięk przestrzenny, podwójny głośnik oraz szereg gier Java, których kolekcję można stale rozwijać dzięki dostępowi do sklepu Samsung Apps. Wydajna bateria gwarantuje korzystanie z telefonu przez długie godziny, a czytnik kart microSD pozwala rozszerzyć jego pamięć o dodatkowe 8GB.


Samsung E2550

Samsung E2550 sprawdzi się w roli podręcznego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki obsłudze kart pamięci MicroSD o pojemności do 8 GB nowy slider pozwala przechowywać pokaźną liczbę ulubionych utworów, a funkcja Bluetooth umożliwia wymienianie się danymi z przyjaciółmi. Telefon wyposażono w aparat fotograficzny 1.3MPix z funkcją nagrywania filmów wideo. Na pulpicie telefonu znajduje się skrót do Facebooka.

Źródło: Blogplay.pl

Wojtek Konopa, wyświetlono 3994 razy.

Dodaj do: Wykop BLIP Flaker Facebook Twitter

Nie wklejaj HTML ani BB Code. Adresy IP są rejestrowane. Maksymalnie 1500 znaków.

Szukaj
Subskrybuj:
RSSAtom

Kategorie

Chmura tagów

Archiwum